Безопераційне ліпосакція — безболісне видалення жиру

Сьогодні надлишки жиру, що скупчилися в якомусь певному місці, можна видалити, не вдаючись до операції, тобто без розрізів на шкірі. Такі маніпуляції дозволяє робити сучасна апаратура, яка з’явилася в останні роки. Маніпуляції проводяться безболісно і не вимагають знеболення.

Що таке безопераційна ліпосакція

Ліпосакція — це відкачування жиру. Зазвичай робиться операційна ліпосакція, під час якої жир відкачується різними способами через невеликі розрізи на шкірі. Безопераційна ліпосакція припускає руйнування жирової тканини з наступним її видаленням природним шляхами. Основна маса зруйнованої жирової тканини (емульсії) доставляється в печінку з кровоносними і лімфатичними судинами, а після розкладання в печінці на окремі метаболіти (продукти обміну речовин) виводиться з жовчю через шлунково-кишковий тракт. Частина метаболітів виводиться через нирки.

В основі безоперационной ліпосакції лежить ефект кавітації — утворення газових бульбашок в рідині, за допомогою яких руйнується жирова тканина. За допомогою кавітації жирова тканина розпушується, робиться менш щільною, а жирові клітини руйнуються і потім виводяться з організму природним шляхом.

Ефект кавітації створюється спеціальним ультразвуковими апаратами. При цьому вплив відбувається на поверхню шкіри, уникаючи впливу ультразвукових хвиль не кістки і суглоби. Ультразвук проникає в тканини на глибину до 10 см, руйнуючи при цьому близько 10 кубічних сантиметрів жиру.

Звичайно, видалити відразу стільки жиру, скільки можна видалити під час операційної ліпосакції, не вийде, тому безопераційна ліпосакція проводиться у вигляді курсу процедур.

Апаратура для безоперационной ліпосакції

Для безоперационной ліпосакції випускається спеціальна апаратура. Прикладом таких апаратів можуть бути апарат RAH-MediCell (AWB Італія) і вітчизняний апарат Контур-1 (НВО «Енергія»).

У цій апаратурі використовуються сучасні цифрові технології, що дає можливість проводити сеанси безоперационной ліпосакції в попередньо підібраному лікарем автоматичному режимі. Оптимальна частота ультразвукових хвиль в більшості апаратів також встановлюється автоматично. Ця апаратура дозволяє дозувати потужність і резонансну частоту магнітного підсилювача, що допомагає досягати оптимальних результатів.

Багато апарати такого типу випускаються в двох видах — переносному (його можна переносити з місця на місце) і підлоговому (для постійного використання на одному місці).

Показання та протипоказання для процедури

Показаннями для поведінки безоперационной ліпосакції є невеликі скупчення жиру, які неможливо видалити за допомогою фізичних вправ. Занадто великі жирові відкладення краще видаляти за допомогою операційної ліпосакції.

безопераційне ліпосакція протипоказана при порушеннях функції печінки (жирова емульсія розкладається в печінці, що створює підвищене навантаження для цього органу) та нирок (частина метаболітів виводиться через нирки). Не можна її робити при грижах живота і розходженні прямих м’язів живота, ушкодженнях шкіри і шкірних захворюваннях у зоні впливу, рубцях від попередніх операцій або травм на місці дії.

Протипоказана безопераційна ліпосакція при підвищеній ламкості кровоносних судин і схильності до кровотеч, різних захворюваннях крові, а також при наявності в тілі металевих конструкцій, наприклад, штучного водія ритму (ультразвукові хвилі можуть порушити його роботу), протезів суглобів. Безумовно, таку процедуру можна робити і при вагітності.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.