Базірон АС — допоможе очистити шкіру

Сьогодні випускається достатньо лікарських засобів проти прищів і комедонов, але дійсно ефективних засобів мало. До таких ефективних засобів відноситься гель базірон АС, але для лікування цим препаратом потрібно набратися терпіння: він ефективний тільки при тривалому застосуванні.

Базірон АС — стійкий позитивний ефект у лікуванні вугрової висипки

Базірон АС є засобом від вугрової висипки, випускається у вигляді гелю різної концентрації і впливає на обмін речовин в клітинах шкіри. Але стійкі зміни обміну речовин — довгий процес, для того щоб побачити перші позитивні зміни, потрібно застосовувати базірон АС не менше місяця. А повний курс лікування повинен тривати не менше трьох місяці.

Протягом цього часу систематичне застосування базірон АС призведе до стійкого зміни обміну речовин, в результаті якого сальні залози починають виробляти менше шкірного сала. Нормалізується і хімічний склад шкірного сала. Якщо раніше воно було дуже густим і в’язким, то після курсу лікування набуває більш рідку консистенцію.

Як відомо, при вугрової висипки гнійна інфекція розвивається в закупорених сальними пробками (комедонамі) порах. Комедони — це суміш густого шкірного сала зі злущеними поверхневими клітинами шкірного епітелію. Базірон АС враховує цей механізм утворення комедонов — він розчиняє мертві клітини шкіри, що попереджає утворення комедонов.

І ще один механізм дії базірон АС полягає в тому, що він сприяє поліпшенню постачання шкіри киснем — це дуже важливо, оскільки значно прискорює загоєння вугрової висипки.

Незважаючи на те, що базірон АС є лікарським препаратом для лікування вугрового висипу, він знайшов і ще одне застосування — для лікування трофічних виразок нижніх кінцівок різного походження. Найчастіше такі виразки виникають в області гомілки при варикозному розширенні вен. В даному випадку має значення властивість базірон АС посилювати постачання тканин киснем — це сприяє поліпшенню обміну речовин в даній області і загоєнню ран.

Базірон АС — кому можна, а кому не можна його застосовувати

Базірон АС призначають для лікування вугрового висипу. Гель базірон АС спеціально випускається різної концентрації, так як для різного типу шкіри та різного ступеня вираженості вугрової висипки застосовується гель різної концетраціі. Тому лікування базірон АС краще всього почати з консультації лікаря-дерматолога, який підбере правильну концентрацію гелю, відповідну для конкретного пацієнта і пояснить, скільки разів і як правильно потрібно наносити його на шкіру. Можливо, що через деякий час доведеться змінити концентрацію в бік збільшення або зменшення, — це також зробить лікар.

Лікуються базірон АС і комедони — некрасиві «чорні точки», які часто зустрічаються на обличчі і без вугрової висипки.

Нарешті, трофічні виразки гомілки сьогодні досить часто лікують гелем базірон АС. При цьому потрібно пам’ятати, що гель наноситься тільки на краю виразки, але ні в якому разі не всередину неї.

Протипоказано лікування гелем базірон АС при індивідуальній непереносимості компонентів препарату, під час вагітності, годування дитини груддю та дітям до 12 років. Не можна наносити гель на ушкоджену шкіру.

Побічна дія базірон АС

Побічна дія базірон АС проявляється в основному у вигляді подразнення шкіри та алергічних реакцій. Роздратування шкіри може початися з її підвищеної сухості при застосуванні невідповідної для шкіри даного пацієнта концентрації гелю. Потім шкіра стає набряклою, починає лущитися. Питання про продовження лікування в даному випадку лікарем індивідуально.

Алергічні реакції зустрічаються досить рідко, протікають вони зазвичай у вигляді контактного алергічного дерматиту, який проявляється у вигляді почервоніння та набряку шкіри, на поверхні якої утворюються бульбашки з прозорим вмістом. При появі алергії базірон АС слід негайно відмінити.

Як правильно застосовувати базірон АС

Базірон АС вимагає правильного регулярного застосування, тільки в цьому випадку буде позитивний ефект від лікування. Перш за все, гель наноситься на попередньо очищену, але ні в якому разі не пересушену шкіру. Для цього досить вмитися з пінкою для особи або з милом, яке не сушить шкіру. Не можна протирати шкіру спиртовмісними лосьйонами — пересушена шкіра почне дратуватися.

Після вмивання шкіру ретельно просушують м’яким рушником або серветкою і протирають лосьйоном без спирту. Тільки після того, як шкіра повністю очищена, на неї наносять гель базірон АС. Гель наноситься точково, на вугровий висип і комедони. Не можна, щоб гель потрапляв на кон’юнктиву очей, слизову оболонку рота і носа, губи. Проводяться процедури нанесення гелю базірон АС двічі в день.

Базірон АС — сучасне ефективний засіб для лікування вугрового висипу.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.