Бакарді Голд і Black — як пити?

Ром відомої торгової марки Bacardi ми часто дізнаємося по одному лише символу чорної летючої миші в червоному колі. Ром бакарді користується величезною популярністю в різних країнах світу. Його обожнюють пити як в чистому вигляді, так і в коктейлях. Але далеко не всі знають, як пити різні сорти цього знаменитого рому, а саме, як пити бакарді голд, і як пити бакарді блек.

Як пити bacardi gold

Бакарді Голд — це витриманий як мінімум два роки ром золотистого відтінку з м’яким приємним смаком. На відміну від світлого рому, який носить назву Bacardi Superior, золотий бакарді має більш міцний смак. Тому він чудово поєднуватиметься з тоніком як аперитив, тобто до їди. Хоча він хороший і в чистому вигляді з льодом. Також рекомендують спробувати змішати і пити бакарді голд з соком на Ваш смак або з колою. Бармени часто рясно прикрашають коктейлі з вмістом рома бакарді різними парасольками, шматочками фруктів, бенгальськими вогнями. Яскраві прикраси передають завзяте настрій цього карибського напою. В якості закуски до бакарді голд використовуйте різноманітні фрукти.

Як пити bacardi black

Бакарді Блек — це елегантний ром темного кольору і багатого смаку, який підходить для веселого вечора або навіть ночі в барі, нічному клубі. Пийте бакарді блек в чистому вигляді або попросите бармена зробити з ним коктейль, і Ви відчуєте драйв латиноамериканської ночі! До речі, традиція змішувати ром з іншими напоями з’явилася дуже давно, з початку виробництва рому. Ром бакарді чорний можна пити, змішуючи його з апельсиновим соком або з тоніком. Відвідувачам клубів і барів дуже подобається змішувати ром і колу в співвідношенні 1 до 4, додаючи туди пару кубиків льоду. Але все таки найчастіше бакарді блек п’ють в чистому вигляді після трапези, як віскі або коньяк. Так він подається в келихах old-fashion — низькі широкі келихи з товстим дном. Додавання льоду до чистого чорного рому обов’язково. Прикрасити його можна часточкою лимона.

А взагалі всі сорти рому марки Бакарді мають м’який смак, тому багато хто воліє пити бакарді блек і бакарді голд в чистому вигляді.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.