Бачити себе в сні вагітної — що значить?

Вагітність у сні має кілька значень. Трактування таких снів буде залежати від кількох обставин:

Перше, це те, в якому положенні ви знаходитесь, тобто вагітні ви чи ні.

Друге — бачити уві сні, що вагітна, може бути бажанням опинитися в такому становищі.

Третє — сон як провісник подій, не пов’язаних з вагітністю.

Бути в сні вагітної можуть не тільки жінки. У снах вагітність не має статі. Такі сни трактуються в залежності від обставин.

Бачити себе в сні вагітної може означати наступне:

перше, ви перебуваєте зараз на такому життєвому етапі, коли ви здатні до чогось нового. Здійснити якесь нове відкриття, перетворити в життя нову ідею. Дати волю новим почуттям і емоціям.

друге, побачити себе вагітною уві сні може означати ваше підсвідоме бажання завагітніти.

Якщо ви молода, активна жінка, яка періодично мріє про дитину, але фактично ще не вирішили завести дитину, бачите сон, що вагітні, то це говорить про ваш підсвідомому перехід в іншу стадію. Тобто ви поступово усвідомлюєте можливість народження дитини. І цілком ймовірно, зможете обдумано підійти до цієї важливої події.

Ви активні в сексуальному житті і такий сон, може бути результатом ваших тривог «а раптом», тим більше, якщо ви не хочете народжувати на даному етапі свого життя.

Познайомимося з вами з деякими поширеними сонниками та їх тлумаченням вагітності уві сні.

Сонник Міллера

Якщо жінка бачить уві сні, що вона вагітна, то це означає, що її чекають сварки з чоловіком, а діти її будуть некрасивими. Для діви такий сон є провісником ганьби. А якщо такий сон сниться вагітній жінці, то для неї він означає, хороше перебіг пологів і сприятливе їх завершення.

Сучасний сонник

У сні бути вагітною: бідному обіцяє багатство, багатому — розорення. Одруженому чоловікові, говорить про те, що він позбутися дружини, а холостому, що він зустріне жінку, яка буде його дружиною. Дівчині — ганьба, жінці — гордість і визнання, літній жінці — смерть. Якщо вам часто сняться сни, що ви вагітні — до хвороб, сни про пологи — до звільнення від боргів, печалей, до розкриття таємниць. Побачити в сні вагітну жінку — до несподіваної прибутку. Якщо такий сон сниться вагітній жінці — до сприятливих пологів. Якщо сниться чоловікові, що вагітна його дружина або коханка — знак того, що він її дуже любить.

Як ми бачимо, трактувань сну про вагітність безліч. І виходити потрібно перш за все від аналізу ситуації і власних думок.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.