Аюрведичний масаж — як правильно зняти нервову напругу

загрузка...

Сучасна індустрія салонних процедур надає своїм клієнтам великий вибір послуг , практично на будь-який смак. Одні з таких послуг вже давно зарекомендували себе, як найбільш затребувані, а інші тільки починають набувати постійних шанувальників. Аюрведичний масаж є з’єднання індійської системи природного зцілення і унікальної техніки глибокого опрацювання м’яких тканин і м’язів. У результаті такого масажу відбувається відновлення як фізичного, так і психічного рівноваги людського організму. І це не випадково, адже аюрведічеськоє вчення базується на тісному взаємозв’язку розуму і тіла, їх єднання і нерозривності.

Аюрведичний масаж відновлює правильний перебіг так званого «життєвого дихання», яке являє собою енергетичний потік в людському організмі. Саме порушення перебігу прана веде до появи нездужань, які поступово можуть призвести до хронічних захворювань.

Техніка аюрведічеського масажу

Техніка проведення аюрведічеського масажу полягає в стимуляції біологічно активних точок, які розташовуються практично по всій поверхні тіла: від кінчиків пальців ніг до коренів волосся. Масаж може виконуватися як за участю двох масажистів — в чотири руки, так і одним фахівцем. Аюрведичний масаж увазі використання тиску, погладжування, глибокого промацування м’яких тканин і м’язів, що дозволяє зняти напругу в м’язах, розробити зв’язки, активізувати лімфатичну і кровоносну потік. В результаті такого багатопланового впливу йдуть головні болі, значно поліпшується загальний стан організму.

Неодмінна умова аюрведічеського масажу є використання масел. Існує більше 20 різновидів ефірних масел, що містять екстракти різних рослин. Для виконання масажу масла підбираються строго індивідуально. При цьому враховуються властиві їм якості і той ефект, який прагнуть досягти за допомогою масажу. Проникаючи в шкіру, ефірні олії впливають на периферичні нервові закінчення, а також надають дезінтоксикаційну дію на організм. Виведення шлаків з організму відбувається завдяки тому, що масла є чудовими сорбентами. Сеанс ароматерапії під час масажу дозволяє розслабитися і впливає на нервову систему людини заспокійливо. Цьому сприяє і мелодійна мантровая музика, яка звучить протягом усієї процедури масажу.

Вплив масажу на стан організму

В цілому, переоцінити вплив аюрведічеського масажу на нервову систему неможливо, оскільки це найкращий спосіб усунути стресовий стан, нормалізувати сон і повернути радість життя. Останнє багато в чому відбувається завдяки не тільки релаксації, але й підвищенню рівня вироблення ендорфінів — гормонів щастя.

Поряд з розслаблюючим, аюрведичний масаж надає і стимулюючий ефект, що благотворно позначається на енергетичному потенціалі людського організму. Після масажу людина відчуває себе умиротвореним, буквально народженим заново і повним сил і енергії.

Окремо слід зазначити той вплив, який аюрведичний масаж надає на роботу суглобів. В ході масажу майстер застосовує йога-терапію, яка полягає в різних розтяжках, оздоравлівающе діючих на суглоби. Опрацьовуючи м’язи, зв’язки, суглоби, фахівець з масажу нормалізує роботу опорно-рухового апарату, знімає болі в хребті і м’язові затиски.

Аюрведичний масаж — це ще й прекрасний засіб для зміцнення імунітету. Адже під час масажу відбувається багаторазова стимуляція біологічно активних точок, а це діє на організм загальнозміцнюючу. Достатньо лише кількох процедур, щоб відчутний ефект відчувався протягом наступних півроку.

З року в рік зростає кількість постійних шанувальників аюрведічеського масажу. Відбувається це завдяки ефективним профілактичним властивостям, якими володіє даний вид масажу, його здатності попереджати розвиток захворювань, знімати нервову напругу.

Наталія Біатова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.