Автозагар — наскільки він небезпечний?

загрузка...

Автозагар підходить тим, хто з якоїсь причини не хоче , щоб на шкіру впливали потенційно шкідливі сонячні промені, але всі такі бажає придбати красивий загар.

Як працюють продукти для автозагара?

Продукти для автозагара надають шкірі засмаглий вигляд без впливу на неї ультрафіолетових променів. Зазвичай вони продаються у вигляді кремів, гелів, лосьйонів і спреїв. У салонах краси, спа, і соляріях використовуються професійні засоби для автозагара.

Активною речовиною більшості продуктів для автозагара є дігідроксіацетон (DHA). При нанесенні на шкіру ця речовина вступають в реакцію з омертвілими клітинами, які знаходяться на верхньому шарі шкіри, і тимчасово робить колір шкіри темніший. Цей колір не змивається, а поступово блякне, коли омертвілі клітини злущуються — зазвичай це відбувається за кілька днів. Більша частина коштів для автозагара не містить сонцезахисних фільтрів, тому, виходячи на вулицю, потрібно обов’язково наносити на шкіру сонцезахисний крем.

Таблетки для автозагара

Таблетки для автозагара, які зазвичай містять речовину кантаксантин, вважаються небезпечними. При використанні у великих кількостях вони можуть надати шкірі помаранчевий відтінок і викликати кропивницю. Більш того, кантаксантин може призвести до пошкодження печінки і формуванню кристалів на сітківці ока (кантаксантіновая ретинопатія).

Результат використання коштів для автозагара

Як правило, результат застосування косметики для автозагара стає помітний вже через годину; повністю він проявляється протягом 8-24 годин після нанесення. Зазвичай кращі результати виходять у людей з не дуже світлою шкірою і без ластовиння.

Безпека

Косметика для автозагара вважається безпечною альтернативою звичайному засмазі — за умови її правильного використання.

Потрібно пам’ятати про те, що кошти для автозагара, особливо при використанні та салоні, наносяться на все тіло, у тому числі і на обличчя. На даний момент невідомо, чи пов’язано вдихання дігидроксиацетона, або його попадання в рот і в очі, з яким ризиком для здоров’я.

Деякі засоби для автозагара містять хімічні ароматизатори, які можуть викликати алергічну реакцію і стати тригерами астми. Крім того, до їх складу можуть входити парабени — консерванти, що роблять негативний вплив на ендокринну систему. Якщо у вас астма або алергія, перед використанням автозагара потрібно проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Згідно з результатами деяких досліджень, через 24 години після застосування засобу для автозагара з високим вмістом дігидроксиацетона, коду стає особливо підлягає впливу сонячних променів. Хоча ці дані потребують додаткового підтвердження, протягом одного або двох днів після застосування автозагара рекомендується перед виходом на вулицю наносити на шкіру сонцезахисний крем з високим фактором захисту.

Як домогтися найкращих результатів при використанні автозагара?

 • Засоби для автозагара можуть забезпечити рівний, красивий загар при правильному і акуратному використанні.
 • Перш ніж наносити на шкіру косметику для автозагара, потрібно зробити пілінг. Жорстка губка досить ефективно видаляє омертвілі клітини шкіри. Якщо ви голите ноги, потрібно зробити це до нанесення автозагара.
 • Наносьте засіб для автозагара рівномірно. На лікті, коліна й інші частини тіла з сухій шкірі, його слід наносити в меншій кількості, ніж на інші ділянки шкіри.
 • Коли ви завдали засіб для автозагара на все тіло і обличчя, ретельно вимийте руки з милом (не забудьте видалити сліди крему під нігтів) і тільки тепер, за допомогою ватного диска, нанесіть автозагар на тильні сторони рук.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.