Аромалампи — створять атмосферу

загрузка...

Корисну дію ароматичних масел відомо протягом більш ніж п’яти тисяч років , натуральні ефірні витяжки з рослин здатні заспокоїти, тонізувати або порушити нервову систему, знищити віруси і бактерії знаходяться в повітрі і при вдиханні, в організмі людини. Багато ароматичні масла ідеальний засіб профілактики проти вірусних респіраторних захворювань і головних болів, вони відмінно підвищують настрій, налаштовують на робочий лад або надають пікантності інтимній атмосфері. Найкращий лікувальний ефект досягається при вдиханні корисних сполук (вуглеводневих ланцюжків) ароматичних масел.

Що таке аромалампа?

Спеціальні пристрої для проведення процедур ароматерапії (лікування ароматами натуральних ефірних олій) називаються аромалампи. Основна функція аромаламп — підігрів ароматичної емульсії. Кілька крапель олії розчиняють у невеликій кількості води, при нагріванні, що випаровуються молекули води і масла поширюються в повітрі, створюючи ароматичну атмосферу в приміщенні. Вдихання парів з ароматичними композиціями сприятливо позначається на стані організму в цілому і на роботі окремих його систем.

Види аромаламп

Аромалампи розрізняються по виду нагрівального елемента: електричні (нагрівання масла відбувається за допомогою електроструму) аромалампи і свічкові (нагрівання відбувається від відкритого вогню свічки) аромалампи.

Матеріал, з якого виготовляють аромалампи, може бути різний, головне, щоб він був термостійкий. Найчастіше аромалампи виготовляють із глини (керамічні, шлікерного) і зі скла, для додання стійкості каркас лампи може бути металевий.

Пристрій аромалампи

Влаштовані аромалампи наступним чином: порожнистий корпус, всередині якого міститься нагрівальний елемент (електро або свічка), зверху на корпусі розташований резервуар для емульсії, в який наливається вода і капає масло. Сучасна сувенірна галузь може похвалитися якими видами аромаламп: від класичних кулястих і квадратних, до найхимерніших і вигадливих у вигляді веж, замків, статуеток.

Де застосовують

Область застосування аромаламп сама велика, їх можна зустріти в будь-якому приміщенні: вдома, в офісах, магазинах (мерчендайзери нерідко використовують аромати для підвищення інтересу покупців), у дитячих садках і школах.

Для приміщень з великою площею, найчастіше використовують електричні аромалампи, вони більш потужні, радіус охоплення у них ширший, ніж у свічкових аромаламп. Та й з точки зору пожежної безпеки, електрична аромалампа більш оптимальна, адже відсутнє відкрите полум’я, як у свічки, в приміщеннях, де присутні діти, це вельми не маловажний аспект. Для найкращого ароматерапіїї ефекту, масло повинне м’яко підігріватися при постійній температурі, що найбільш досяжно при нагріванні електричним елементом, свічка, розпечені, може викликати кипіння води, і внаслідок цього руйнуються корисні вуглеводневі сполуки ароматичних масел.

Свічкові аромалампи, це більш домашній, «романтичний» вид ламп для ароматерапії, вони більш «інтимні», створюють затишну атмосферу за рахунок полум’я свічки, і радіус охоплення у них не такий великий, як у електричних. Свічкова аромалампи і кілька крапель олії — афродізіака подарує вам незабутній романтичний вечір.

З розвитком різних галузей і областей в нашому житті відбувається і видозміна аромаламп. Сьогодні, можна зустріти аромалампи, які являють собою лише резервуар для емульсії, без корпусу. Виглядають вони як керамічні кільця, їх надягають на звичайну електричну лампу у настільному світильнику, резервуар нагрівається і емульсія випаровується. Останнім винаходом стала аромалампи з USB — портом. Резервуар такої лампи нагрівається від тепла, що йде через вихід USB в комп’ютері або ноутбуці.

Марина Курочкіна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.