Аплікатор Кузнєцова — застосування: ефективно і просто

загрузка...

Аплікатор Кузнєцова — це виключно просте у застосуванні пристрій. Але така простота, тим не менше, «працює» дуже ефективно і надає м’яку, але досить інтенсивний вплив на організм. Аплікатор Кузнєцова може зняти біль, активізувати діяльність всього організму і ще багато іншого.

При яких захворюваннях і станах допоможе аплікатор Кузнєцова

Аплікатор Кузнєцова може надавати, як загальне, так і місцеве впливу. На поверхні нашої шкіри знаходиться безліч точок, пов’язаних з роботою чи інших органів і систем. Вплив на ці точки може, як пригнічувати якусь діяльність (наприклад, знімати запалення і біль), так і активізувати її (наприклад, тонізувати роботу органу, системи або всього організму).

Загальна дія аплікатора Кузнецова на організм полягає в тому, що активізуються захисні сили організму, стимулюється робота центральної нервової системи та внутрішніх органів. Але впливаючи на поверхню шкіри, можна добитися і місцевої дії, в результаті якого зменшаться болі в тій чи іншій області.

Як застосовувати аплікатор Кузнєцова для отримання місцевого ефекту

Для цього аплікатор Кузнєцова накладають саме на ту область, де відчувається біль. Після накладення на аплікатор лягають і притискають всім тілом до поверхні шкіри. Якщо місце болю розташоване так, що в положенні лежачи аплікатор притиснути можна, то його притискають руками до поверхні тіла або накладають зверху будь еластичний матеріал (гумовий пояс, еластичний бинт) або просто рушник. Тримати в такому стані аплікатор потрібно до зменшення або повного зникнення болю. У такому стані аплікатор можна носити довго.

Якщо турбують болі в спині, то можна робити такі процедури: на підлогу або на спеціальну дошку покласти м’який поролон товщиною 2 — 3 см (це потрібно для того, щоб аплікатор добре прилягав до поверхні тіла), зверху покласти аплікатор Кузнєцова, лягти на нього і лежати протягом не менше 10 хвилин. При цьому для посилення сили впливу (вона повинна бути значною, так, щоб біль від аплікатора з працею переносилася) можна робити різні вправи: повертатися з боку на бік, піднімати ноги, робити ними різні рухи, працювати руками.

Про те, що є терапевтичний ефект свідчить поступове зменшення основної болі в спині і прилив крові до шкіри, що супроводжується почуттям тепла. Якщо припливу тепла немає, то його потрібно викликати, роблячи різні рухи. Але іноді відчуття тепла приходить тільки після декількох процедур.

Якщо турбують болі в області шиї, то аплікатор Кузнєцова накладають на задню поверхню шиї і комірцеву зону, придавлюючи його руками (до порогу больової терпимості) тримають так кілька хвилин, створюючи підвищений тиск руками в різних місцях (по хвилині на той чи інший ділянка) — це створює ефект масажу. Через деякий час процедуру можна повторити.

Як застосовувати аплікатор Кузнєцова для отримання загального ефекту

Аплікатор Кузнєцова здатний зняти втому і викликати приплив сил. Для отримання загального тонізуючого ефекту аплікатор Кузнєцова краще накладати вранці. Тривалість дії при цьому повинна бути менше, ніж при місцевому впливі для зняття болю — саме такі процедури дають збудливий ефект.

На аплікатор Кузнєцова, покладений на тверду поверхню з підкладеним під ним поролоном можна лягти спиною або животом (бажано, щоб при цьому захоплювалась і частина ніг) або розділити процедуру на дві частини — частину часу лежати на спині, частина — на животі. Тривалість всієї процедури — від хвилини до п’яти хвилин.

Але можна застосовувати аплікатор Кузнєцова і ввечері, для того, щоб зняти втому. Для цього можна або полежати на ньому на спині (на животі), або просто покласти його на спинку крісла і відкинутися на неї.

Які відчуття можуть виникнути під час процедури

Крім нормальних відчуттів тепла і помірної інтенсивності болю можуть виникнути такі відчуття, як сильне серцебиття, запаморочення, раптова пітливість, слабкість, зниження артеріального тиску. Це ознака інтенсивного впливу на вегетативну нервову систему, яка іннервує внутрішні органи і кровоносні судини. Якщо такі відчуття з’явилися, то тренувати вегетативну нервову систему потрібно поступово, тобто тривалість процедур потрібно збільшувати поступово, контролюючи свої відчуття, частоту пульсу і артеріальний тиск.

Необхідно також стежити за станом шкіри в місці дії аплікатора. Від реакції шкіри залежатиме тривалість процедури: вона повинна тривати до тих пір, поки шкіра не почервоніє. При дуже чутливій шкірі можна змінити аплікатор з відстанню між голками 8 мм на аплікатор з меншим відстанню — від 6 до 2 мм (вони роблять більш щадну дію).

За допомогою аплікатора Кузнецова можна вдома проводити прекрасні оздоровлюючі процедури.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.