Апаратний педикюр — доглянуті ніжки надовго

Педикюр — це спосіб поліпшити зовнішній вигляд ніг і нігтів . Він допомагає зупинити поширення захворювань нігтів. Педикюр не обмежується тільки доглядом за нігтями, зазвичай під час педикюру видаляють мертві клітини шкіри на підошвах ніг. Більш того, догляд за ногами нижче колін зараз теж часто входить в процес педикюру.

Процедура педикюру схожа з процедурою манікюру. Назва «педикюр» походить від латинських слів pedis, що означає «кісточка», і cura, що означає «догляд». Слово «педикюр» означає догляд за ступнями і нігтями на ногах.

Апарат для педикюру

Зазвичай люди вважають за краще проводити процедуру педикюру в косметичному салоні. Однак, і манікюр і педикюр з успіхом можна робити вдома, використовуючи правильні інструменти. Можна купити спеціальний апарат для педикюру для домашнього використання.

Такий апарат може виявитися дуже корисним для тих, хто хоче заощадити час і гроші, або соромиться стану своїх ніг. Існує багато різних апаратів для педикюру, і, щоб вибрати підходящий, потрібно порівняти декілька різних приладів.

Апарати для педикюру бувають з різною кількістю спеціальних насадок, які допоможуть надати нігтям потрібний розмір і форму, видалити кутикулу, а також позбутися від огрубілою і мертвої шкіри, мозолів, бородавок і врослих нігтів.

При апаратному педикюрі використовуються електричні інструменти, створені спеціально для того, щоб спростити процедуру педикюру. Цими інструментами користуються професіонали в косметичних салонах. Їх також можна придбати для того, щоб користуватися ними в домашніх умовах. Набір для апаратного педикюру складається із спеціальної електричної машинки і різних насадок, які виконують певні функції в процесі педикюру.

Процедура апаратного педикюру

Апаратний педикюр починається з того, що нігті підстригаються, а потім їх краю підпилюються за допомогою дискової насадки до електричної машинці для педикюру. Потім насадка знімається з машинки, і вставляється нова. Після клацання нова насадка готова до використання. Потім потрібно натиснути на кнопку, і машинка починає працювати. Насадки зроблені так, що діють на шкіру м’яко. Машинка має спеціальні пристосування для безпеки, і відключається автоматично, якщо користувач натискає на неї занадто сильно.

Після додання нігтям потрібної довжини і форми за допомогою спеціальної насадки-диска, на нігті можна нанести зволожуючий крем, щоб розм’якшити кутикулу. Можна видалити кутикулу спеціальним засобом, або скористатися одним з наждакових дисків, щоб дбайливо зняти грубу кутикулу. В залежності від того, який тип нігтів, і наскільки вони грубі, можна вибрати насадки, якими нігтям надають форму і гладкість. Насадка, призначена для додання нігтям форми, може також допомогти видалити кутикулу або омертвілу шкіру, якщо не дуже сильно натискувати на машинку.

Перш ніж нанести на нігті лак, можна скористатися насадкою, що представляє собою м’яку щітку, щоб згладити краї нігтів. Потім можна використовувати насадку-поліровку, щоб додати поверхні кожного нігтя природне сяйво. Поліровка нігтів допоможе зробити їх поверхню гладкою. Найкраще її використовувати після того як грубі ноги оброблені диском-пилкою.

Нарешті, можна протерти нігті вологою серветкою, щоб переконатися, що поверхня нігтів чиста, і нанести на нігті базове покриття. Потім можна продовжити педикюр, як зазвичай, нафарбував нігті лаком і нанісши на них верхнє покриття, після того як лак висохне. При бажанні можна не покривати нігті лаком, або нанести на них шар прозорого покриття, щоб захистити нігті і додати їм блиск.

Апарати для педикюру зазвичай продаються в наборі з різними насадками. Іноді в набір входять щипчики для нігтів, крем для кутикули, або поліруючий крем. Якщо набір включає тільки машинку і насадки, можна придбати звичайний набір для педикюру, що буде дешевше, ніж купувати кожен засіб окремо. При покупці потрібно переконатися, що машинка продається з підставкою для насадок і зарядним пристроєм, якщо вона працює не на батарейках.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.