Апаратна косметологія — омолоджує без пластичних операцій

загрузка...

Популярним напрямком в естетичній медицині є апаратна косметологія. Швидкий ефект, безпечність та ефективність процедур користуються попитом у людей, які хочуть трохи підкоригувати свою зовнішність.

Мікроструми

Зазвичай людині не потрібні інвазивні процедури для обличчя, щоб звести до мінімуму ознаки старіння. Мікрострумова терапія для обличчя дозволяє легко і приємно домогтися візуального омолодження.

Техніка моделювання обличчя за допомогою мікрострумів — це недорога і безболісна альтернатива для тих, хто хоче отримати результати, подібні з результатами пластичної операції. Процедура використовує вісім різних видів хвиль мікрострумів, які стимулюють 32 з 53 лицьових м’язів, використовуючи традиційні акупунктурні точки на обличчі й тілі. Це прекрасна альтернатива для жінок, які хочуть повернути собі моложавий вигляд. Мікрострумової моделювання обличчя і тіла набула популярності серед знаменитостей. Переваги цієї процедури включають скорочення зморшок і складок, відновлення сяйва шкіри, помітне зміцнення, контурування і ліфтинг овалу обличчя, зміцнення лінії щелеп, підборіддя, щік. Мікрострумова терапія — це фізеопроцедура, яка використовується вже більше шістнадцяти років.

Дія процедри

Мікрострумова терапія допомагає зменшити ознаки старння, використовуючи електрику найнижчого енергетичного рівня, зване мікрострумами. Ці крихітні мікрострумової імпульси запускають хімічні реакції на клітинному рівні, стимулюючи вироблення природного колагену і еластину, забезпечуючи поліпшення кровопостачання і діючи прямо на тканини нервів і м’язів. Результатом стає помітне зміцнення і розгладження шкіри. Організм використовує енергію мікрострумів, щоб підсилити вироблення власної енергії. Експерти стверджують, що з віком імпульси, що йдуть від мозку до м’язів через спинний мозок, не передаються належним чином. Мікрострумова терапія нормалізує передачу цих імпульсів, стимулюючи омолодження шкіри. Вона допомагає тонізувати лицьові м’язи, копіюючи наші власні біологічні струми. Тому ця терапія є такий безпечною альтернативою деяким інвазивним і ризикованим процедурам, доступним сьогодні. Наскільки швидко з’являються помітні зміни

Деякі клієнти помічають різницю вже після першої процедури. Інші відчувають зміни після трьох-чотирьох процедур. Важливо розуміти, що ефект накопичується: це означає, що особа буде ставати більш пружним і міцним з кожним сеансом. Коли ви досягнете бажаного ефекту, можете почати підтримуючу програму, роблячи процедури кожні 4-12 тижнів, в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Чому під час процедури немає ніяких явних відчуттів?

Токи настільки слабкі, що не стимулюють чутливих нервів.

Побічні ефекти

Мікроструми змінюють м’язову тканину, пом’якшують рубцеву тканину, а також покращують циркуляцію, результатом чого є виведення шлаків, що накопичилися і посилення клітинного метаболізму. Це відбувається настільки швидко, що часто після процедури з’являється реакція на детоксифікацію. У деяких людей спостерігається подібна реакція на масаж, але реакція на мікрострумову терапію більш виражена, оскільки протягом такого короткого часу відбуваються великі зміни. Побічні ефекти можуть включати запаморочення, нудоту, тимчасове посилення болю, і поява симптомів, що нагадують простудні. Ці побічні ефекти зазвичай з’являються під час процедури або приблизно через 90 хвилин після неї, і можуть тривати від 4 до 24 годин. Тривалих побічних ефектів не було зареєстровано. Мікрострумова терапія для обличчя завжди була абсолютно безпечною.

Як можна полегшити побічні ефекти? Потрібно випити не менше двох літрів води протягом двох годин після процедури. Якщо побічні ефекти повертаються, випийте ще води, і через 20 хвилин вони повинні пройти.

тривалість Чи результати терапії

Кожна людина реагує індивідуально, але зміни в тканинах зазвичай тривалі. Від 60 до 80 відсотків змін, що відбулися в результаті однієї процедури, продовжуються до наступної процедури, від чотирьох до семи днів. М’язи звикли до визначеного положення, можуть повернутися у звичний стан, якщо не впливати на них знову, хоча бувають випадки, коли у пацієнтів відбуваються тривалі зміни після однієї процедури.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.