Апарат «Slim up»: новий гравець на ринку

Апарат Slim-Up — це нова інноваційна концепція позбавлення від зайвої ваги, яка поєднує в собі вплив інфрачервоних променів і три різні програми стимуляції м’язів.

Будучи результатом багаторічних наукових досліджень і клінічних випробувань, апарат Slim-Up дозволяє домогтися помітних результатів всього за шість тижнів.

У чому полягає дана процедура

Slim-Up впливає на конкретні проблемні зони, такі як область живота, стегна і сідниці. На відміну від традиційних систем для схуднення, інфрачервоні промені, використовувані апаратом Slim-Up, дозволяють тілу залишатися теплим, запобігає появі втоми м’язів, таким чином, домагаючись кращих результатів.

Тепло, яке виробляють інфрачервоні промені, також стимулює місцевий обмін речовин, і створює жірорасщепляющій ефект в адіпозних тканинах, дозволяючи апарату боротися з целюлітом, розгладжувати шкіру і підшкірний шар, надаючи шкірі більш гладкий і підтягнутий вигляд.

Апарат Slim-Up має вісім окремих каналів, контрольованих мікропроцесорами, і три різних програми впливу.

Апарат настільки ефективний, що одна Сорокахвилинна процедура є еквівалентом 2400 присідань, при цьому не потрібно вчиняти ніяких м’язових зусиль, так як апарат робить це сам.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.