Антивікові операції: скальпель-переможець

Старіння — неминучий і абсолютно природний процес, з яким , однак, невпинно борються косметологи і пластичні хірурги. Для корекції вікових змін шкіри придумано чимало коштів, починаючи від розгладжують зморшки на шкірі пілінгів і закінчуючи ін’єкціями ботокса. Найбільш радикальним методом боротьби з віковими змінами вважаються антивікові операції — комплекс процедур, виконуваних пластичними хірургами і дозволяють на тривалий термін зберегти молодість.

Для чого необхідні антивікові операції

У сучасному суспільстві старіння вважається не чимось природним, а проблемою, боротися з якою необхідно всіма можливими засобами. Саме таке уявлення сучасних жінок про старіння стало справжньою «золотою жилою» для косметичної індустрії: бренди постійно випускають десятки омолоджуючих кремів, сироваток та інших засобів по догляду за шкірою, які обіцяють уповільнити неминучий процес старіння. Антивікові операції, як і подібні засоби по догляду за старіючої шкірою, призначені для однієї-єдиної мети — усунення ознак старіння шкіри і тіла, збереження молодості і красивої зовнішності на більш довгий термін. У антивікових операцій є не тільки прямі результати (тобто безпосередня корекція вікових змін), але і результати опосередковані — такі операції, повертаючи шкірі молодість і свіжість, цілком здатні підняти самооцінку людини, повернути впевненість у собі, вплинути на його особисте і соціальне життя.

Все заради краси

Антивіковий операцій дуже багато: це і окремі точкові процедури, спрямовані на усунення вікових змін окремих ділянок тіла, і процедури складні, комплексні, що зачіпають зовнішність людини в цілому. Все різноманіття антивікових операцій можна розділити на кілька основних категорій:

 • Операції, що усувають вікові зміни, пов’язані зі шкірою: усунення зморшок, всілякі ліфтинги (так звана підтяжка обличчя, що робить розпливчастий з віком контур обличчя чіткішим);
 • Локальні операції на будь-яких ділянках особи: пластика повік, скул, губ, корекція носогубних складок;
 • Операції, що усувають вікові зміни тіла: пластика або підтяжка грудей, сідниць, стегон, живота;
 • Операції, спрямовані на корекцію фігури: перерозподіл або видалення жирових тканин (ліпосакція).
 • Радикальний метод омолодження: антивікові операції особи

  Найбільш популярні на сьогоднішній день антивікові операції — це всілякі процедури, спрямовані на омолоджування обличчя і корекцію вікових змін шкіри обличчя та шиї. Всі ці антивікові операції переслідують, за великим рахунком, одну мету — усунути наслідки природного старіння шкіри, втрати нею еластичності і пружності. Процес старіння шкіри і уповільнення вироблення волокон колагену, природного «каркаса», призводять і до появи зморшок і складок, і до зміни чіткості контура особи, і до деяких очевидним ознаками старості типу появи другого підборіддя, відвислих щік, набряклих повік і мішків під очима.

  Одна з найпоширеніших різновидів антивікових операцій — так званий хірургічний ліфтинг, процедура, що передбачає висічення надлишкової шкіри обличчя і підтяжку шкіри. В результаті такого натягу шкіри контур обличчя стає більш чітким, розгладжуються зморшки. Поряд з ліфтингом особливою популярністю користуються локальні операції на окремих ділянках особи. У їх числі:

 • Корекція вікових змін шкіри чола (розгладження глибоких вертикальних і горизонтальних зморшок на лобі за рахунок натягу шкіри).
 • Корекція вікових змін век (висічення надлишкової шкіри вік, перерозподіл або видалення частини підшкірного жиру, що допомагає усунути вікові мішки під очима або набряклі верхні повіки).
 • Пластика губ (дозволяє повернути об’єм губам, які з віком стають тонше) і носогубної області (основна мета — корекція глибоких зморшок в області навколо рота і носогубних складок).
 • Пластика області підборіддя і шиї (усунення «другого підборіддя», зморщок на шиї за рахунок підтяжки шкіри і висічення надлишкової шкіри).
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.