Антистресовий масаж голови та шиї: приємне позбавлення від головного болю

загрузка...

Несамовитий ритм, в якому постійно перебуває людина нового тисячоліття, часто є причиною негативних емоцій і поганого самопочуття. Занадто велика кількість турбот і щоденних проблем стомлюють організм і позбавляють його енергії, викликаючи напругу, але гармонійне рівновагу між тілом і духом — це обов’язкова умова для хорошого самопочуття. Стрес порушує цю рівновагу.

Стрес

Стрес — це реакція розуму і тіла на внутрішнє або зовнішнє тиск, обумовлений якимись подіями або ситуаціями. Термін «стрес» використовується, щоб описати ефект від тих подій, які порушують фізичне і розумове добробут. Стрес — це не те, що це відбувається з нами, але наша реакція на те, що відбувається навколо нас.

Іноді, щоб знову знайти гармонію душі і тіла, достатньо зробити невелику паузу, присвятити час тільки своєму добробуту і повністю розслабитися.

Антистресовий масаж є приємною і розслаблюючій технікою для ослаблення напруги. Під час масажу тіло і розум розслабляються і відпочивають від безлічі проблем, турбот і звичок. Це повертає внутрішню гармонію і допомагає зціленню душі і тіла.

Як робити антистресовий масаж голови

Масаж голови — це прекрасний спосіб позбутися від стресу. Це ціле мистецтво і наука, він постійно змінюється і адаптується. Його корисні властивості розвивалися від більш простих методів, що забезпечують розслаблення і поліпшують сон, до більш складних, здатним полегшити або усунути хвороба. Цей вид масажу дуже корисний для шкіри голови, він допомагає розширити кровоносні судини, а також прекрасно забезпечує розслаблення. Такий масаж настійно рекомендується для зняття напруги, стресу від роботи, для максимального розслаблення, щоб насолодитися моментами спокою, і навіть як засіб позбавлення від головних болів. Він також допомагає зменшити розумове і м’язову напругу.

Інша велика перевага масажу полягає в тому, що він поліпшує кровообіг у ділянці голови і шиї. Він також покращує рухливість і тонус м’язів в області голови, шиї та плечей, зменшує зорову напругу, допомагає при мігрені, синуситі, при перевантаженнях і безсонні. Масаж, зроблений з використанням рослинної олії, дуже благотворно впливає на здоров’я волосся, тому що масаж шкіри голови стимулює приплив крові до волосяних фолікул. Зроблений із спеціальними маслами, масаж видалить лупу і запобіжить втрату волосся, сприяючи їх зростанню і красі.

Тонкощі проведення масажу

Навколишнє атмосфера під час антистресової масажу повинна бути приємною і спокійною. Важливо зайняти зручне положення, щоб розслабитися і відчувати себе комфортно. Розмов потрібно уникати, а якщо необхідно щось сказати, то це потрібно робити м’яким тоном. Людина, яка виконує масаж, повинен володіти м’якими, кваліфікованими і чутливими руками. Масаж голови повинен пропрацювати три глибоких рівня: поверхневий (шкіра), середній (підшкірна тканина) і глибокий (м’язи). Потрібно рухатися від поверхні до глибини.

Для досягнення кращих результатів потрібно робити кругові рухи, тримаючи кінчики пальців в шиї і надаючи невеликий тиск вгору і вниз. Потім продовжити, роблячи те ж саме в центральній частині голови, рухаючись у напрямку до обличчя. Тримаючи руки з боків голови, помістити великі пальці нижче вух і робити масаж іншими пальцями, круговими рухами рухаючись вниз з боків голови, поступово переміщаючи пальці. Продовжувати рухатися, поки не почується зміна температури через посиленого кровообігу. Нарешті, м’яко помасажувати всю голову у напрямку вниз, до шиї і плечей. Для досягнення найбільшого ефекту потрібно робити такий масаж кілька разів на тиждень.

Цей вид масажу — унікальна пряма атака на наслідки стресу. Він займає всього кілька хвилин, але приносить величезну користь.

Масаж шиї вкрай важливий для того, щоб зняти напруженість і усунути стрес. Він також важливий для того, щоб шкіра була в тонусі, тому що з плином часу шкіра шиї починає обвисати. Причина полягає в тому, що повільно й поступово еластичність шкіри зменшується, і вона починає ставати більш в’ялою. Така шкіра починає покриватися зморшками. Тому, окрім зменшення стресу, масаж шиї життєво важливий для того, щоб залишатися молодими протягом довгого часу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.