Антіейджінговая терапія: молодіти з розумом!

У відносно недалекому минулому термін «антіейджінговая терапія» був помилковим. «Терапія» належить до медичної термінології, а медичне співтовариство вважало старіння природною частиною людського життя, і його представники не прагнули уповільнити його і, таким чином, зробити менш помітними його симптоми. Єдиним способом впоратися з ознаками старіння була пластична хірургія. Сьогодні, однак, процеси старіння ретельно вивчаються, і вишукуються способи пригальмувати або навіть звернути їх назад.

Гормональна антіейджінговая терапія

У міру старіння організму рівень різних гормонів падає і вчені вважають, що якщо гормональна терапія може якщо не зупинити, то сповільнити старіння.

Естрадіол

Гормональна терапія із застосуванням есрадіола, яку проходять багато жінок після настання менопаузи. По суті, вона є анти-ейджінговой терапією, так як бореться з ознаками, характерними для жінок в певному віці.

Інсуліноподібний фактор росту 1 (ІФР-1)

Терапія із застосуванням ІФР-1 спрямована проти старіння в цілому, а не проти його окремих аспектів. Структурно цей гормон схожий з інсуліном, хоча і не ідентичний йому. ІФР-1 допомагає регулювати процеси регенерації, протистояти окислювальному стресу, і іншим чинникам, які сприяють старінню організму.

Дегідроепіандростерон-сульфат (ДЕАС)

ДЕАС — це один з гормонів щитовидної залози. Дослідження показують, що високий рівень цього гормону сприяє більшій тривалості життя, особливо у чоловіків.

Тестостерон

З віком рівень тестостерону у чоловіків знижується. На відміну від жінок, у яких відбувається різке падіння рівня естрогену з настанням менопаузи, рівень тестостерону знижується повільно, протягом тривалого часу. Прийом тестостерону може істотно уповільнити процес старіння в чоловіків.

Гормон росту

Гормон росту використовується в антіейджінговой терапії, щоб зберегти або навіть збільшити м’язову масу (зазвичай з віком вона зменшується), завдяки чому людина буде відчувати себе більш здоровим і бадьорим.

Антіейджінговая терапія стовбуровими клітинами

Відкриття в галузі використання стовбурових клітин є основним джерелом надії для тих, хто мріє жити набагато довше ста років. Сьогодні стовбурові клітини можуть бути використані для регулювання кров’яного тиску, нормалізації серцевого ритму, зниження рівня холестерину, поліпшення пам’яті і роботи мозку в цілому.

Стовбурові клітини мають здатність реплікувати і заміщати пошкоджені тканини організму, таким чином, покращуючи їх функції.

Антіейджінговая терапія ще тільки починає розвиватися і, очевидно, стоїть на порозі революційних відкриттів. Навряд чи вона подарує людині вічне життя (та й він навряд чи погодився б), але, майже напевно, у нас з’явиться можливість довго залишатися здоровими і, може бути, ми перестанемо боятися старості і не буде так відчайдушно намагатися її уникнути.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.