Антицелюлітний масаж — зверніть увагу на креми з зігріваючим ефектом

загрузка...

целюліту зазвичай називають нерівну, горбисту шкіру на стегнах, стегнах, сідницях і животі, яка значно частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків. Як правило, целюліт утворюється там, де відкладається найбільшу кількість підшкірного жиру; через те, що він розподіляється нерівномірно, і виникають всі ці неестетичні горбки. Целюліт не є небезпечним для здоров’я (за винятком тих випадків, коли він пов’язаний з ожирінням), проте він виглядає дуже непривабливо.

До недавнього часу фахівці вважали, що целюліт буває виключно у жінок і винні в його появі жіночі гормони. Однак в ході недавніх досліджень було виявлено, що у чоловіків теж є целюліт, тільки знаходиться він не так близько до поверхні шкіри і тому, як правило, не дуже помітний.

Це призвело до формування нової теорії про те, чому з’являється целюліт. Здається ймовірним, що токсини, які не були виведені з організму в силу поганого кровообігу і нестачі фізичних навантажень, викликають хімічні реакції, в ході яких навколо зазвичай м’яких жирових клітин утворюється тверда оболонка. Саме тому клітини утворюють горбки, які проступають на поверхні шкіри. Саме тому целюліт з’являється там, де кровообіг найбільш повільне — зокрема, на сідницях.

Косметична індустрія постійно зайнята пошуком засобів, які могли б зупинити ці хімічні реакції, проте хорошим методом лікування целюліту є все, що покращує кровообіг на проблемних ділянках. Наприклад, масаж покращує кровопостачання верхнього шару шкіри, а заодно допомагає руйнування твердих оболонок жирових клітин. Для досягнення такого ефекту антицелюлітний масаж повинен складатися з дуже активних рухів — настільки, щоб на шкірі після сеансу залишалося відчуття поколювання, а сама вона стала рожевою, що говорить про притоку крові.

Як робити антицелюлітний масаж

Не обов’язково робити антицелюлітний масаж в спеціалізованому салоні, можна спробувати робити його самостійно. Способи з першого по четвертий найкраще застосовувати, коли ви сидите, а ноги зігнуті в колінах. Решта — стоячи, хоча одну ногу для зручності можна поставити на стілець або на край ванни. Для досягнення найкращих результатів робіть масаж вранці і ввечері, використовуючи масло або жирний крем. При бажанні ви можете використовувати для масажу антицелюлітний крем, однак ефект від звичайного крему буде той же самий. В даний час немає речовин, які можуть проникнути під шкіру і розрівняти целюліт — принаймні, речовин, безпечних для здоров’я.

 • Масажні рухи повинні бути спрямовані вгору, у напрямку до серця — так швидше покращає кровопостачання, а токсини не зможуть накопичуватися в організмі.
 • Сядьте зручніше і зігніть в коліні ту ногу, яку будете масажувати. Масажуйте ногу від коліна до стегна швидкими сильними ударами ребер долонь протягом 2-3 хвилин.
 • Енергійно розминайте, щипати і здавлюйте шкіру на проблемних ділянках пальцями обох рук. Чим сильніше буде тиск, тим краще. Відчуття від антицелюлітного масажу повинні бути десь на межі приємних відчуттів і болю — це нормально.
 • Стисніть руки в кулак і з силою проведіть по шкірі від коліна до стегна, натискаючи на шкіру суглобами пальців. Одна рука повинна слідувати за одною.
 • Помасажуйте стегна швидкими і енергійними ударами кулаків (звичайно, бити занадто сильно не варто, хоча ви навряд чи зможете самі собі поставити таким чином синяк).
 • Встаньте, покладіть відкриту долоню на сідницю і масажуйте її сильними круговими рухами. Таким же чином помасажуйте шкіру на стегнах і стегнах.
 • Енергійно масажуйте сідниці за допомогою пальців. Виконуйте швидкі, сильні рухи — щипати і здавлюйте шкіру, поки не відчуєте, що вона стає значно тепліше.
 • Масажуйте сідниці рукою, стиснутою в кулак, також, як масажували стегна.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.