Антицелюлітний масаж: розгладити і посміхнутися!

загрузка...

Як відомо, все добре в міру і до місця . Чарівні ямочки на твоїх щоках можуть звести з розуму будь-якого, а от численні нерівності, пардон, на попі, як правило надають абсолютно протилежний ефект.

«У повних людей жир провисає під впливом власної тяжкості і покривається ямочками. Останнім часом стало модно називати цей жир целюлітом. Він з’являється майже у всіх жінок в літньому віці »- оповідає« Книга про обличчі й тілі », випущена в Мінську аж у 1993 році. «Поштовхову моментом у розвитку целюліту може стати підлітковий період, вагітність, початок і закінчення курсу прийому контрацептивних таблеток» — інформують сучасні Інтернет-портали. Да уж, сучасні красуні навчилися мало не з 8-го класу вивчати свої стегна і сідниці на предмет «апельсинової кірки»: стиснеш шкіру пальцями і картина ясна. Як же бути?

Врахуйте — на перших двох стадіях целюліту (а всього їх чотири) боротися з ним порівняно неважко. Взагалі, «гладкокожесті» сприяє рухливий спосіб життя, здорове харчування (особливо салати і овочі), відмова від алкоголю і куріння. Але і зовнішній вплив на «горбистий рельєф місцевості» теж ніхто не відміняв.

Медом намазано

Виділяється три види антицелюлітного масажу:

 • Загальний поверхневий (погладжують, растирающие руху у напрямку до основних лімфатичних вузлів): основне призначення — активізація лімфатичних капілярів;
 • Локальний (погладжують, розтирати і розминати руху, масаж проблемних зон, сідниць, передпліччя, обробка проекцій основних лімфатичних вузлів): основне призначення — активізація роботи лімфатичних капілярів, колекторів;
 • Лікувальний локальний (розтираючий і розминаючий масаж, медовий масаж, масаж з витяжками водоростей): основне призначення — виведення токсинів і шлаків.
 • Зазвичай фахівці керуються декількома техніками масажу:

 • Круговий погладжування (застосовується для обробки вузлів лімфи на шиї та обличчя);
 • Техніка насоса (зіткнення шкіри пацієнта з долонею і пальцями масажиста починається з подушечок пальців і закінчується долонею, вплив здійснюється овальними рухами по напрямку струму лімфи);
 • «Совком» (масаж здійснюється зап’ястям з опорою на пальці, рухи нагадують хід штопора), застосовується для лікувального масажу;
 • Ротаційна техніка (контакт з шкірою пацієнта починається великим пальцем, потім усіма іншими круговим рухом по напрямку струму лімфи, зап’ястя завершує рух, підвищуючи тиск на шкіру). Можеш взяти їх на озброєння. Ну а мені сподобався медовий масаж, його сеанси можна проводити самостійно.
 • Техніка антицелюлітного масажу

 • Отже, потрібно натуральний свіжий квітковий мед без добавок (для масажу стегон і сідниць вистачить двох чайних ложок). Значно посилить вплив ефірна олія. Можна використовувати один вид масла, а можна і суміш з декількох — гарні поєднання олії ялівцю з апельсиновим і лимонним маслом, лимонного з евкаліптовим маслом, суміш лимонного і апельсинового. Загальна кількість — не більше 5 крапель на 1 ложку меду. Спочатку змішуються олії, а потім готується вся суміш.
 • Нанесіть її на долоні і рухами розподіліть по массируемому ділянці.
 • Техніка рухів полягає в наступному — ви «приклеюєте» долоню до тіла, потім відриваєте різким рухом у напрямку від основи долоні до пальців. Починайте з легких рухів, поступово збільшуючи силу приклеювання і різкість відриву. Через деякий час склад повністю вбереться в шкіру, а на руках почне з’являтися біло-сіра маса — це свідчить про те, що шлаки і токсини почали активно виводитися з шкіри. Не захоплюйтеся — сеанс має тривати не більше 10 хвилин, після чого пора акуратно змити залишки меду теплою водою і змастити шкіру зволожуючим кремом. Спочатку процедура може бути досить болючою, а на шкірі будуть залишатися синці. Однак з плином часу вона адаптується. Повний курс складає 15 сеансів з періодичністю через день. Саме стільки потрібно для досягнення максимального ефекту. І нехай ямочки прикрашають тільки ті місця, які можуть дійсно прикрасити!
 • Ганна Нікуліна

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.