Анорексія у зірок: зворотна сторона глянцю

Небагато з дівчат, що мріють стати худими, як зірки, знають, що худоба їх кумирів — аж ніяк не ознака здоров’я.

Ніколь Річі

Коли Ніколь Річі було 25 років, лікарі сказали їй, що вона може втратити свою дитину, якщо не почне лікуватися від анорексії. Через анорексії, а також через залежність від алкоголю та кокаїну життя дитини актриси опинилася в небезпеці. Деякі дивувалися, що вона взагалі примудрилася завагітніти. Так чи інакше, за час вагітності Ніколь вдалося впоратися з анорексією, і дитина народилася здоровою.

Ана Кароліна Рестон

Бразильська модель Ана Кароліна Рестон на момент своєї смерті в 21 рік важила всього 39 кг. Вона кілька років боролася з анорексією, проте хвороба дійшла до того етапу, коли лікування може лише відстрочити смерть: в організмі відбуваються незворотні зміни, і він уже не може нормально засвоювати їжу.

Ешлі Сімпсон

Співачка не так давно зізналася, що вона з дитинства боролася з розладами прийому їжі. Анорексія співачки, ймовірно, викликана перфекціонізмом, її постійним бажанням виглядати ідеально.

Каліста Флокхарт

Худорба актриси вже давно викликала питання і занепокоєння шанувальників. Досить довгий час вона говорила, що не звертає уваги на те, що про неї пишуть і заперечувала, що у неї розлад харчових звичок. Проте пізніше Каліста Флокхарт зізналася, що у неї анорексія, від якої вона намагається вилікуватися.

Керрі Отіс

Актриса і топ-модель Керрі Отіс заробляла на життя своєю красою і стрункістю. Але нещодавно вона розповіла неприємну правду про те, чого їй коштувало підтримувати себе в такій формі. З 17 років вона сиділа на дуже жорстких дієтах, іноді практично голодувала. Розплатою за насильство над власним тілом і стала анорексія.

Мері-Кейт Олсен

Після того, як в пресі кілька місяців обговорювали її виснажений вигляд, Мері-Кейт Олсен початку курс лікування від анорексії. До того моменту зовнішність актриси викликала шок у фанатів і журналістів. Дівчина досі бореться з наслідками анорексії.

Опра Уїнфрі

Найвпливовіша жінка на телебаченні, яку у віці 9 років згвалтував її дев’ятнадцятирічний брат, і яка з тих пір неодноразово піддавалася сексуальному насильству, а потім стала однією з найбільш впізнаваних персон на планеті, пройшла і через боротьбу з анорексією. На щастя, хвороба не встигла зайти далеко, і Опра досить швидко з нею впоралася — як вона перш справлялася з багатьма труднощами.

Періс Хілтон

Ходять чутки, що стрункість Періс Хілтон — результат анорексії і дуже інтенсивних занять фітнесом. Люди з її оточення кажуть, що вона давно бореться з цим, але поки не може змусити себе ставитися до їжі просто як до їжі.

Вікторія Бекхем

Колишня Spice Girl довго заперечувала, що у неї анорексія, проте потім сама зізналася в цьому на сторінках автобіографії. Розповідаючи про свою хворобу, вона, зокрема, пише, що протягом якогось часу була одержима власною зовнішністю.

Уїтні Х’юстон

Коли співачка з’явилася на публіці після довгої відсутності, присутні відчули сильне здивування, якщо не шок. Уїтні Х’юстон перетворилася на тінь самої себе і провиною цьому не тільки наркозалежність, але і анорексія.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.