Альтернативні і природні методи лікування клімаксу: що допоможе?

загрузка...

Альтернативна медицина або рослинні лікарські препарати можуть допомогти зменшити симптоми менопаузи. Всупереч недостатнього наукового обгрунтування традиційною медициною, багато людей стають затятими прихильниками нетрадиційної медицини і на це є різні причини. Одна з поширених причин того, що жінки, які вибирають нетрадиційні методи лікування, мають незначні симптоми і не відчувають гарантій основний медицини.

Якщо ви розглядаєте такі методи лікування, вам потрібно проконсультуватися зі своїм звичайним лікарем, а також, можливо, з лікарем додаткової та альтернативної медицини. Цей термін може збентежити вас, і хоча нетрадиційна і додаткова медицина використовують одні й ті ж методи, вони відрізняються в тому, що альтернативні форми використовуються замість традиційних ліків, в той час як додаткові методи лікування використовуються в поєднанні з традиційними ліками.

Дієтичні добавки, фітоестрогени і вітамін Е

 • Дієтичні добавки. Такі добавки, як клопогон кістеносний, червона конюшина, дягель лікарський і женьшень можуть допомогти зменшити симптоми клімаксу. Клопогон кістеносний, наприклад, дуже популярний в Європі при припливах. Проводилося дослідження впливу цих добавок на клімакс, але воно дало змішані результати.
 • Фітоестрогени — це одержувані з рослин естрогени, натурально представлені в їжі. Є два типи фітоестрогенів: ізофлавони (є в сої і бобових) і лігніни (є в цільнозернових злаках і деяких фруктах і овочах).
 • Дослідження впливу фітоестрогенів досі тривають, так що їхня щира здатність зменшувати ознаки клімаксу досі не відома. Тим не менш, відомо, що фітоестрогени представляють певний ризик для тих жінок, хто схильний до ризику захворювань, пов’язаних з естрогеном, таких як рак грудей і яєчників.

 • Вітамін Е. Цей вітамін може полегшити стан при припливах, але знову ж таки, це не було доведено науково. Крім того дослідження показали, що ваша щоденна норма споживання вітаміну Е не повинна перевищувати 400 одиниць, так як великі дози цього вітаміну можуть бути небезпечними.
 • Звертайте увагу на попередження в нетрадиційній медицині

  Будь лікарський препарат, будь то додаткова або альтернативна медицина, несе певний ризик. Багато альтернативні методи лікування хваляться натуральними інгредієнтами, але вони не гарантують безпеку. Натуральні та альтернативні методи лікування не контролюються так, як традиційні лікарські препарати. Це тому що традиційні лікарські препарати мають більший коефіцієнт ризику та користі, ніж трав’яні добавки і тому в них більш суворі стандарти.

  Пам’ятайте, що альтернативні методи лікування клімаксу не мають наукових доказів їх тривалої ефективності. Подібним чином, альтернативні добавки можуть взаємодіяти з будь-яким лікарським препаратом, так що обговоріть всі препарати та добавки з вашим лікарем перед тим, як почнете їх приймати.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.