Алфлутоп — застосування: для захисту і лікування суглобів

Лікарські препарати для лікування захворювань суглобів та хребта користуються сьогодні особливою популярністю в силу того, що малорухливий спосіб життя і зниження імунітету привів до значного поширення цих хвороб і омолодженню контингенту хворих. Алфлутоп — це одне з таких ліків.

Як діє Алфлутоп

Алфлутоп є хондропротектори — лікарським препаратом, який регулює обмін речовин в хрящовій тканині. Крім того, він зменшує запалення м’яких тканин в області суглобів шляхом пригнічення активності ферменту гіалуронідази (під її впливом розкладається гіалуронова кислота) і нормалізації синтезу гіалуронової кислоти, сприяє збереженню нормальної хрящової і кісткової тканини і відновлює стан зруйнованих тканин, що робить і знеболювальну дію.

Готують Алфлутоп з декількох видів дрібних морських риб, екстракт з яких містить багато біологічно активних речовин, які вплітаються в обмін речовин і сприяє відновленню кістково-хрящової тканини. Крім того, Алфлутоп зміцнює стінки капілярів, зменшує їх проникність, що сприяє поліпшенню живлення тканин і їх більш швидкому відновленню.

До складу Алфлутоп входить гіалуронова кислота, яка притягує до себе воду, надають позитивну дію на обмін речовин у тканинах і сприяє збільшенню висоти хряща в суглобах. Усе разом це призводить до зменшення суглобових болів, набряклості, підвищенню рухова активність і обсяг рухів у змінених суглобах.

Алфлутоп сприяє також захист шлунково-кишкового тракту від дії нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), які ці хворі змушені приймати протягом тривалого часу як знеболюючі та протизапальні засоби. Під дією алфотлупа збільшується кількість простагландинів, що захищають слизову оболонку шлунка від різних впливів.

При яких захворюваннях призначають Алфлутоп

Алфутоп випускається в ампулах, вводять його внутрішньом’язово або всередину суглобів.

Основним показанням для застосування Алфлутоп є дегенеративно-дистрофічні або обмінні захворювання суглобів, такі як артрози (остеоартрози). Артрози розвиваються в літньому віці або після перенесених запальних процесів суглобів (артритів) і травм. При цьому суглоб поступово починає втрачати свої функції, стає тугоподвижность, з’являються болі через відмирання поверхневих клітин суглобового хряща, хрящ втрачає свою пружність і амортизаційні властивості, на його поверхні утворюються тріщини, вона стає нерівною, знижуються мастильні властивості внутрішньосуглобової рідини. В результаті суглоб поступово руйнується, на суглобових поверхнях з’являються кісткові розростання. Це повільний процес, при якому рідко бувають важкі порушення роботи суглоба, але болі і скутість рухів можуть бути дуже значними. Під дією алфутопа частково відновлюються клітини хряща, згладжуються тріщини, поліпшується кровопостачання, зменшуються болі. Зменшуються і періартрити — запальні процеси в області навколосуглобових тканин.

Такі ж дегенеративно-дистрофічні процеси можуть відбуватися і в хребті, в результаті чого розвивається остеохондроз — розростання кісткової тканини, яка травмує виходять з хребта корінці спинномозкових нервів. Часткове відновлення хрящової тканини суглобів хребта на тлі курсу лікування алфутопом сприяє зменшенню болів і відновленню рухливості хребта.

Спондильоз — це хронічне захворювання хребта, яке виникає внаслідок дистрофічних змін зовнішніх волокон фіброзного кільця міжхребцевого диска — амортизаційної прокладки між окремими хребцями. Відбувається це в основному на тлі хронічних травм і високих фізичних навантажень. У результаті диск оточують клювовідниє кісткові розростання, які викликають болі і обмеження рухливості хребта. Курс лікування алфутопом принесе полегшення і таким хворим.

Призначають алфутоп після травм і операцій на суглобах і хребті — це скорочує відновний період після оперативного втручання.

У деяких випадках при різних гормональних захворюваннях порушується процес окостеніння в суглобах — курс лікування алфутопом допомагає відновити цей процес.

Знайшов застосування алфутоп і в стоматології — його призначають при пародонтозі (дегенеративно-дистрофічних захворюваннях околозубних тканин) для поліпшення харчування і відновлення стану околозубних тканин.

Алфутоп це препарат натурального походження, який допомагає відновити стан суглобів.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.