Акупунктура і схуднення — зовсім не нова процедура

загрузка...

Перш ніж говорити про використання акупунктури для схуднення , необхідно відмітити, що акупунктура не є панацеєю або чарівним засобом для позбавлення від зайвих кілограмів. Вона може полегшити і, може бути, трохи прискорити процес схуднення — але тільки в тому випадку, якщо ви будете послідовно змінювати свій спосіб життя: насамперед, правильно харчуватися і займатися спортом. Ця обмовка необхідна, тому що, прагнучи позбавитися від зайвих кілограмів, багато людей шукають найпростіші способи досягнення цієї мети.

У тому, що стосується здоров’я, вибір між простим і правильним може бути в самому прямому сенсі питанням життя і смерті. Тому, перш ніж шукати фахівці з акупунктури, пам’ятайте, що справжній майстер ніколи не пообіцяє вам, що ви схуднете за два тижні на 10 кг, і вага ні за що не повернеться. Акупунктура може лише допомогти організму розлучитися із зайвою вагою — в нормальному, здоровому темпі.

Перший візит до майстра акупунктури

Щоб майстер міг вирішити, на які саме точки впливати в конкретному випадку, необхідно пройти попередню консультацію. Фахівцю необхідно знати, що і в якій кількості ви їсте, чи є у вас які-небудь проблеми з травленням, наскільки рухливий спосіб життя ви ведете. Крім того, він перевіряє пульс, стан шкіри та мови, на підставі отриманої інформації робить припущення про причини набору ваги, і складає план лікування.

Сьогодні для боротьби із зайвою вагою часто використовується вплив на акупунктурні точки, розташовані на вухах — вважається, що це не менш ефективно, ніж традиційна стимуляція точок на тілі.

Кількість сеансів акупунктури, необхідних пацієнту, залежить від того, як швидко пацієнт хоче втрачати вагу, від ступеня ожиріння і, звичайно, від власних зусиль пацієнта. У середньому, пацієнтам потрібно відвідувати сеанси акупунктури два або три рази на тиждень до тих пір, поки не буде досягнутий оптимальний вагу. Після цього зазвичай проводиться ще кілька сеансів для закріплення результату. Потім майстер акупунктури може рекомендувати пацієнту приходити на сеанси приблизно чотири рази на рік, щоб зберігати стабільність енергетичних потоків.

Дія акупунктури

Точний механізм, завдяки якому акупунктура допомагає знизити вагу, поки невідомий. Фахівці, що практикують цей метод лікування, говорять, що впливають на енергетичні потоки, існування яких офіційною медициною не визнано.

Тим не менш, досвід безлічі пацієнтів говорить про те, що акупунктура додає сил, покращує настрій (нерідко люди переїдають через стрес), стимулює обмінні процеси і циркуляцію крові, послаблює відчуття голоду.

Дослідження показали, що люди, які дотримувалися низькокалорійної дієти і ходили на сеанси акупунктури, втрачали в два рази більше ваги, ніж ті, хто худнув тільки за допомогою дієти. Крім того, у тих, хто ходив на акупунктуру, значно знизився рівень холестерину.

Нарешті, акупунктура покращує сон, що також дуже важливо для тих, хто хоче схуднути.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.