Акненон — нормалізує обмінні процеси в шкірі

загрузка...

Акненон — препарат, що відноситься до класу біологічно активних добавок і містить виключно натуральні інгредієнти. Фактично акненон являє собою фітокомплекс з загальнозміцнюючу, протизапальну і антисептичною дією. Як і будь-які інші БАДи, акненон — це не самостійний лікарський препарат, а, швидше, засіб для усунення дефіциту певних речовин, необхідних для підтримки в нормі здоров’я організму в цілому, і для нормалізації обмінних процесів в організмі.

Склад і дія акненона

У капсулах препарату містяться:

 • Квітки календули лікарської — сприяють нормалізації обміну речовин, стимулюють роботу печінки;
 • Подорожник — зупиняє кровотечу, прискорює процес загоєння ран, є відмінним бактерицидним засобом;
 • Деревій — пригнічує запальні процеси, має бактерицидну і протизапальну дію, сприяє загоєнню ран. Натуральний антіаллерген;
 • Череда трироздільна — пригнічує запальні процеси в організмі, прискорює процес загоєння ран;
 • Квітки ромашки аптечної — володіють протизапальною і антисептичною дією, є натуральним дезинфікуючим засобом, прискорюють природні механізми регенерації тканин. Крім того, за рахунок спазмолітичної дії ромашки акненон впливає на гладку мускулатуру кишечника, допомагаючи нормалізувати травлення;
 • Корінь лепехи звичайної — має дезінфікуючу впливом.
 • Будучи абсолютно натуральним фітокомплексом, акненон надає м’яку і комплексний вплив на організм, одночасно сприяючи очищенню крові і нормалізації роботи печінки, пригнічуючи запальні процеси, нейтралізує активність шкідливих мікроорганізмів. Крім того, акненон сприяє відновленню здоров’я шкіри, покращуючи колір обличчя і підвищуючи пружність шкіри, допомагаючи при лікуванні різних захворювань шкіри.

  Показання та протипоказання

  В якості допоміжного засобу акненон рекомендується приймати при деяких захворюваннях шкіри — дерматиті, екземі, вугрової висипки. Крім того, акненон в якості допоміжного і загальнозміцнюючий засіб корисний при захворюваннях печінки і шлунково-кишкового тракту, запальних захворюваннях. Рекомендоване дозування акненона — по дві капсули (п’ятсот міліграмів) три рази на день (можна запивати необхідною кількістю рідини). Тривалість курсу прийому акненона — від чотирьох до шести тижнів.

  Оскільки у складі акненона — виключно натуральні інгредієнти, без будь-яких штучно синтезованих або токсичних сполук, протипоказань у цього препарату дуже мало. Акненон не рекомендується приймати протягом всього періоду вагітності та грудного вигодовування дитини, а також дітям віком до чотирнадцяти років. При появі ознак індивідуальної непереносимості небудь із складових препарату (алергічної реакції) прийом акненона слід припинити. Зрозуміло, самостійно приймати акненон і, тим більше, намагатися з його допомогою лікувати захворювання, що вимагають прийому специфічних лікарських засобів, не можна — перед початком прийому акненона краще проконсультуватися з лікарем, хоча препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Побічних ефектів навіть при тривалому та регулярному прийомі акненона не виникає.

  Наскільки ефективний акненон?

  Акненон відноситься до класу біологічних активних добавок (БАД), які в жодному разі не можна вважати повноцінними лікарськими препаратами для боротьби з будь-якими захворюваннями. Як і інші БАДи, акненон, швидше, допомагає запобігти певні порушення або захворювання, сприяє їх лікуванню — але основою терапії все одно залишаються стандартні медикаментозні препарати. Акненон ефективний швидше для профілактики (наприклад, особливо корисний при підвищеному ризику появи акне в підлітковому віці, оскільки нормалізує обмінні процеси в організмі і сприяє виведенню з організму токсинів). Тому акненон (як, в принципі, і будь-які інші БАДи) не можна вважати панацеєю, однак можна розглядати як ефективне загальнозміцнюючий і профілактичний засіб.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.