Афродизіаки — викликають бажання там де треба

Загадкове слово «афродизіаки» все частіше миготить у нашому житті. Відомості про афродизіаках прийшли до нас із глибини століть, їх використовували в Давньому Єгипті і в Стародавній Індії, про них добре було відомо в Китаї і в Японії. У всіх цих країнах вони називалися по-різному, але ми їх знаємо як афродизіаки — дари грецької богині кохання Афродіти.

Що таке афродизіаки

Афродизіаки — це речовини, що стимулюють статевий потяг і підвищують життєві сили, необхідні для реалізації цього почуття. Назва «афродизіаки» корінням сягає в грецьку міфологію. Саме там богиня любові і краси Афродіта за допомогою чарівного пояса, в якому були укладені любов, бажання і слова зваблювання, змогла домогтися розташування Зевса.

Властивостями афродизіаків володіють деякі продукти харчування високої харчової цінності, такі, як мед, квітковий пилок, будь-які горіхи, шоколад, яйця, червона і чорна ікра, морепродукти (устриці, креветки, кальмари), гриби, оливкова олія, листова зелень ( спаржа, селера, петрушка, базилік), зародки пшениці, фрукти (полуниця, лимони, банани, манго, авокадо, кокоси, фініки), спеції і так далі. У різних країнах набір продуктів — афродизіаків різний, все залежить від їхнього поширення в природі саме даної місцевості.

Але набагато більшу популярність, ніж продукти харчування, придбали ефірні масла, що володіють властивостями афродизіаків. Природні ефірні масла з властивістю афродизіаків, отримують головним чином з рослин, поширених на Сході: сандалового дерева, гвоздики, чайного дерева і так далі. Яскраво вираженими властивостями афродизіаків володіють такі олії, як масло пікулів, цитрусова, жасминове, гераниевое.

Мають властивість афродизіаків, загострюючи статеве почуття, і деякі наркотики, наприклад, приготовані на основі індійських конопель (марихуана, гашиш, анаша), про це древнім також добре було відомо.

Як діють

Афродизіаки діють по-різному. Харчові продукти зміцнюють обмін речовин, вони містять білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінеральні речовини, необхідні для побудови статевих гормонів, які є головними «двигунами» статевого почуття і статевого бажання. А приплив додаткової енергії дозволяє витратити її на тривалі любовні втіхи. Деякі афродизіаки мають речовини, здатні безпосередньо стимулювати утворення статевих гормонів людини або викликати приплив крові до статевих органів, підвищуючи їх чутливість. Такий вплив підвищує загальну активність людини, стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, усуває статеве байдужість жінок (фригідність), запобігає передчасне виверження у чоловіків, збільшуючи тривалість статевого акту.

Ефірні масла, що володіють властивостями афродизіаків, впливають на головний мозок, стимулюючи виділення біологічно активних речовин ендорфінів. Ендорфіни викликають відчуття щастя, загострюють сексуальне бажання, а також всі почуття під час статевого акту. Вони стимулюють появу еротичних фантазій, роблять людину більш вільним і розкутим, викликають ейфорію (радісний настрій). Ефірні олії — афродизіаки підвищують чуттєвість, пристрасність, підсилюють сексуальний потяг і ерогенну сприйнятливість, знімають всі перепони у вигляді сором’язливості і всіляких комплексів, додають витонченість емоціям. Ендорфіни нормалізують роботу серцево-судинної системи, посилюючи тим самим сексуальні можливості людини.

Ефірні олії — афродизіаки сприяють також виділенню феромонів — біологічно активних речовин, які діють як форма хімічного зв’язку між чоловіком і жінкою. Вони виділяються спеціальними залозами, що знаходяться безпосередньо в шкірних покривах людини і діють на підсвідомому рівні, викликаючи статеве збудження. Виділяючись в зовнішнє середовище, феромони сприймаються чутливими рецептами органів нюху, які передають збудливий сигнал в кору великих півкуль, тим самим, збуджуючи в ньому сексуальне бажання і потяг.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.