Афродизіаки для сексу у ванній, які варто спробувати

Думаючи про секс у ванні, ви думаєте про їжу? Гадаєте, їй там нічого робити? Не зовсім так. Просто підійдуть не будь-які продукти. Але жоден афродизіак не виявиться ефективним, якщо ви не будете активним учасником сексуальної гри. Афродизіаки тільки допомагають вступити в гру і зробити її більш хвилюючою, але вони не замінять вашу ініціативу, пристрасність і винахідливість.

Шоколад і мед

Це широко відомі афродизіаки. Раніше вони не були доступні всім і кожному. Шоколад і мед були справжньою розкішшю, зате тепер вони є практично в кожному будинку, але їх корисні властивості нікуди не поділися.

Отже, все просто: капайте теплий (не гарячий) шоколад або мед на тіло партнерки і злизувати його. Можна зіграти в таку гру: пишете на листочках назви частин тіла, складаєте їх, ставите в чашку, потім дістаєте і мажете медом або шоколадом «дісталася» частину тіла. Звичайно, жодна не залишиться без уваги, але ігровий процес зробить прелюдію дійсно захоплюючою.

Збиті вершки

Потрібно визнати, що немає ніякої наукової основи для того, щоб вважати збиті вершки афродизіаком. Але хіба наш мозок — не найбільший і потужний сексуальний орган? Зізнайтеся, проста думка про те, куди можна намазувати збиті вершки, вже є сексуальним стимулятором.

Їх можна використовувати так само, як мед і шоколад. І можете придумувати різні ігри. І навіть спробувати дограти їх до кінця.

Банани, морква, селера, вишні та персики

Все, що віддалено нагадує геніталії, вважається афродизіаком. Банани, моркву і селеру, очевидно, схожі на чоловічі статеві органи, ну а з якими частинами жіночого тіла порівняти вишні та персики, ви вирішите самі.

Як використовувати їх в сексуальних іграх? Просто! Робіть з ними те, що збираєтеся зробити з геніталіями партеру. Він повинен це бачити, зрозуміло.

Червоне вино

Ресвератрол, що міститься в червоному вині, є антиоксидантом, який збільшує вироблення естрогену. Що робить цей гормон? Цілком вірно — підсилює статевий потяг.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.