Афобазол — показання до застосування досить широкі

загрузка...

Афобазол — це легкий денний транквілізатор, який можна приймати при функціональних порушеннях нервової системи. Такі порушення часто розвиваються не тільки на тлі стресів і високих навантажень, але і на тлі тривало протікаючих хронічних захворювань внутрішніх органів.

Афобазол при неврозах

Невроз — це функціональне порушення нервової системи, яке може розвиватися на тлі нервово-психічних перевантажень і стресів. Особливо часто неврози розвиваються у людей з певними рисами характеру, наприклад, занадто недовірливих, постійно очікують якихось неприємний звісток. Часто такі люди бачать навколишній в похмурому світлі, їм здається, що на них всі звертають увагу і засуджують і так далі.

Таким людям із тривожно-недовірливим рисами характеру добре допоможе курс лікування Афобазол. Через тиждень прийому афобазол зніме підвищену тривожність і постійне очікування небезпеки. Це дозволить людині краще адаптуватися в колективі і більш якісно виконувати свою роботу, тим більше, що афобазол не викликає млявості й розслабленості, він, навпаки, активізує. Від того, що пройшла тривога, нормалізується сон.

Приймають афобазол при неврозах по таблетці (10 мг) тричі на день. Курс лікування звичайно триває чотири тижні, після чого нормальний стан нервової системи тримається ще протягом двох тижнів.

При гормональних порушеннях у жінок

Гормональний фон жінки тісно пов’язаний з роботою центральної нервової системи, зокрема, з роботою гіпоталамуса — відділу мозку, який «командує» всієї ендокринною системою. При порушеннях в роботі гіпоталамуса у жінок може розвиватися передменструальний синдром (ПМС) — поява ознак неврозу і вегетативних порушень за кілька днів до менструації. Жінка, яка страждає ПМС, знає, що перед менструацією вона стає іншою людиною: дратівливою, деколи злісним, агресивним. На роботі у неї постійно виникають конфлікти, будинки — сімейні сварки. Крім того, турбують різні вегетативні порушення: пітливість, тремтіння рук, «скачуть» артеріальний тиск і так далі.

Для того щоб пом’якшити ознаки ПМС за тиждень до їх появи жінкам призначають афобазол по таблетці три рази на день протягом двох тижнів. Такі курси можна проводити кілька менструальних циклів поспіль. Безумовно, афобазол призначається не самостійно, а в складі комплексного лікування. Але він здатний значно поліпшити самопочуття, знявши напругу та дратівливість. Одночасно під впливом Афобазол нормалізується стан вегетативної нервової системи.

При хронічних захворюваннях органів травлення

Будь-які хронічні захворювання, особливо, якщо вони супроводжуються частими рецидивами, призводять до формування функціональних розладів нервової системи. Крім того, діяльність всіх внутрішніх органів тісно пов’язана з центральною нервовою системою і будь-які хвилювання і нервово-психічні навантаження викликають погіршення перебігу таких захворювань.

Наприклад, при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки хворому навіть рекомендують поміняти роботу, якщо вона пов’язана з постійними стресами. Дійсно, при цьому захворюванні простежується чіткий зв’язок загострень з нервово-психічними навантаженнями. Це ж стосується й інших захворювань шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози і жовчовивідних шляхів.

Афобазол при хронічних захворюваннях органів травлення призначається у складі комплексного протирецидивного лікування двічі на рік, навесні та восени. Крім того, його призначають і при загостренні захворювання. Курс профілактичного лікування зазвичай проводиться протягом двох-чотирьох тижнів (на розсуд лікаря), афобазол приймають по одній таблетці три рази на день.

При хронічних серцево-судинних захворюваннях

Але все ж, напевно, жоден орган не реагує на стреси так швидко і серйозно, як серцево-судинна система. При стенокардії стреси роблять напади серцевих болів більш частими і тривалими. При високому артеріальному тиску (артеріальної гіпертензії) стреси можуть викликати гіпертонічний криз. Можуть також частішати напади порушень серцевого ритму (наприклад, напади миготливої аритмії).

При серцево-судинних захворюваннях афобазол призначають у вигляді курсів різної тривалості — все залежить від стану хворого. У будь-якому випадку афобазол здатний поліпшити якість життя таких хворих.

Афобазол при інших захворюваннях

Афобазол широко застосовують при бронхіальній астмі, хронічних шкірних і онкологічних захворюваннях, при хронічному алкоголізмі та наркоманії. Його призначають людям, які намагаються кинути палити і так далі.

Афобазол допоможе поліпшити стан хворих при багатьох захворюваннях, які супроводжуються функціональним розладом нервової системи.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.