Афобазол — комплексний стимулюючий ефект

загрузка...

Ви постійно відчуваєте тривогу і стрес? Вас постійно мучать якісь страхи? Повернути душевний спокій і позитивне світовідчування, а також суттєво відкоригувати загальне самопочуття в цілому вам ефективно допоможе перевірений часом і практичними результатами сучасний лікарський препарат. Це лікарський засіб носить назву «Афобазол».

Препарат володіє комплексною стимулюючим ефектом і надає певний седативну (заспокійливу) дію на організм, знімаючи загальне відчуття неспокою. За словами виробників препарату «Афобазол», саме в цьому і полягає його безпосереднє відміну від звичайних трав’яних ліків і загальнопоширених транквілізаторів, при цьому на перший план виходить висока ефективність лікарського засобу.

Дуже часто вживання традиційних транквілізаторів викликає сонливість і знижує загальну концентрацію уваги, тобто надає так званий гіпнотичний ефект. У препарату «Афобазол» такої властивості не спостерігається. У тому числі за активної та частому його застосуванні. Навпаки, значно зменшується або навіть повністю зникає тривога, знижуються супутні класичні симптоми (дратівливість, підвищена безпричинне занепокоєння), йде нервово-емоційна напруженість, поліпшується сон. Крім сприятливого психогенно дії, при його застосуванні усуваються симптоми, безпосередньо пов’язані з соматичним станом організму: налагоджується функціонування шлунка, відновлюється нормальна діяльність м’язової, дихальної, серцево-судинної та інших систем. Практично повністю зникає запаморочення, гіпергідроз (підвищена пітливість), усувається відчуття сухості в ротовій порожнині. Значно поліпшується загальна концентрація пацієнта, його увагу і пам’ять, тобто основні функції вищої нервової діяльності, що відповідають за інтелектуальні можливості людини.

Препарат «Афобазол» не викликає сонливості та звикання. Ефект від його вживання настає приблизно на 5 — 7 день прийому, а максимальна вираженість дії досягається в середньому через місяць після початку лікування. Випускається даний препарат у формі таблеток, що досить зручно для застосування. Продаж препарату «Афобазол» в аптечній мережі дозволяється без пред’явлення лікарського рецепту.

Що ж являє собою «Афобазол», якщо поглянути на нього через призму органічної хімії? Афобазол — це не що інше, як похідне два-меркаптобензимідазолу. Настільки «лякаюче» назва говорить про те, що препарат, по суті, є виборчим транквілізатором, який вибірково впливає на певні структури рецепторів. Особливість дії препарату полягає в тому, що його потужний седативний ефект поєднується з додатковим активує впливом, що в цілому не викликає тих самих гіпнотичних проявів, про які ми вже згадували. Іншими словами, афобазол не пригнічує активності м’язової системи і не викликає властиве більшості інших препаратів негативний вплив на класичні показники інтелектуальної діяльності.

Найважливішим позитивним моментом при тривалому прийомі Афобазол є те, що незалежно від строків прийому всередину не розвивається звикання, яке властиво в якості побічного ефекту його аналогам, а також відсутній синдром відміни, тобто різке погіршення загального стану організму після припинення лікування препаратом .

Завдяки таким фармакологічними властивостями «Афобазол» ефективний при лікуванні таких станів, як неврастенічний синдром, нейроциркуляторна дистонія, розлади сну (психогенного походження), а також для поліпшення стану пацієнтів при відлученні від спиртних напоїв та тютюнопаління. Крім того, препарат чинить позитивний терапевтична дія при лікуванні бронхіальної астми, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця і навіть деяких пухлинних захворювань.

Необхідно відзначити, що протипоказання для застосування Афобазол мінімальні. До їх числа відносяться лише загальні для більшості препаратів алергічні прояви на ліки, вагітність і період годування груддю.

Жигулі Андрій

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.