Аевіт в косметології — один з найпопулярніших препаратів

Аевіт сьогодні часто застосовується в косметології, так як обидва його компонента (вітаміни А і Е) позитивно впливають на стан шкіри. Але аевіт може призначати тільки лікар дерматолог-косметолог з урахуванням усіх показань і протипоказань для його прийому: аевіт містить високі дози вітамінів, які можуть легко викликати передозування.

Як аевіт впливає на стан шкіри

До складу аевіта входять два вітаміну — А і Е. Обидва вони володіють антиоксидантною дією, тобто попереджають токсичний вплив на клітини організму людини вільних радикалів, що утворюються в результаті окисно-відновних реакцій, а значить, і старіння організму. У тому числі попереджається старіння шкіри — саме тому аевіт є одним з найбільш часто застосовуваних лікарських препаратів в косметології.

Крім того, вітамін А покращує обмінні процеси в клітинах шкіри, знімаючи сухість шкіри, і її лущення. Він пригнічує інфекційно-запальні процеси в шкірі, так як підвищує місцевий імунітет, перешкоджаючи тим самим попаданню в організм збудників інфекції. Вітамін А сприяє виробленню статевих гормонів, що також покращує стан шкіри, надає їй свіжість і молодість. Вітамін Е посилює дію вітаміну А, оберігаючи його від руйнування в кишечнику і робить позитивний вплив на статеву функцію, що також сприяє стимулюванню обмінних процесів в клітинах шкіри.

Аевіт застосовується в основному у жінок зрілого віку для попередження старіння шкіри, а також у складі комплексного лікування зморшок. Допомагає аевіт і при юнацьких вуграх.

Застосування аевіта при старінні шкіри

Аевіт призначають у складі комплексного лікування зморшок і омолодження шкіри у жінок після 35-40 років. Призначити аевіт може тільки лікар — косметолог, так як цей препарат містить великі дози вітамінів А і Е. Самостійне застосування аевіта загрожує важкими отруєннями, тому не варто ризикувати.

старіючої шкірі вітаміни А і Е необхідні. Обидва цих вітаміну стимулюють секрецію статевих гормонів, що вже сприяє її омолодженню. Крім того, вітамін А покращує стан клітин шкіри шляхом поліпшення в них обміну речовин, а вітамін Е — шляхом поліпшення мікроциркуляції крові в найдрібніших кровоносних судинах — капілярах і попередження руйнування вітаміну А. Під впливом аевіта зменшується набряклість обличчя, в тому числі під очима, так як зміцнюються стінки кровоносних судин, що призводить до зменшення їх проникності.

Але найголовніше — це придушення вітамінами А і більшою мірою Е (він є основним антиоксидантом) токсичної дії вільних радикалів на клітини шкіри — саме цей процес є основною причиною старіння шкіри. Антиоксидантну дію аевіта сприяє поліпшенню кольору шкіри обличчя, стимулює відновлювальні процеси в шкірі (у тому числі після сонячних опіків та інших несприятливих впливів зовнішнього середовища), покращує постачання її кров’ю і зволожує шкіру. Знімається сухість шкіри, відновлюється її пружність

Для попередження старіння аевіт призначають в стандпртной дозуванні по одній капсулі один-два рази на день протягом від 10 до 40 днів. Але лікар може зменшити або збільшити цю дозу, а також призначити аевіт не вигляді капсул всередину, а у вигляді внутрішньом’язових ін’єкцій — по 1 мл масляного розчину один раз на день. Один мл розчину аевіта містить ретинолу ацетату 0,035 г та 0,1 г альфа-токоферолу ацетату. Доза препарату і тривалість курсу лікування залежать від стану шкіри пацієнта.

Можна застосовувати аевіт і зовнішньо. Для цього його додають в різні креми та маски, як готові, так і приготовані самостійно. Наприклад, можна відварити картоплю в солоній воді, зробити пюре і додати в столову ложку готового пюре дві-три капсули аевіта., Після чого накласти злегка тепле пюре на зону навколо очей. Це зніме набряки і припухлість навколо очей, зробить шкіру ніжною і свіжою.

Застосування аевіта при юнацьких вуграх

Аевіт покращує місцевий імунітет в області шкірних покривів і слизових оболонок, в результаті збудників інфекції буде важко проникнути вглиб шкірних покривів. Крім того, антиоксидантну дію аевіта сприяє зняттю токсичної дії вільних радикалів і поліпшенню обмінних процесів в клітинах шкіри. Під дією цих вітамінів нормалізується гормональний фон і поліпшується хімічних склад шкірного сала — воно стає менш в’язким. Зменшується і лущення шкіри — все це призводить до того, що менше стає комедонов (сальних пробок, що закупорюють отвори сальних залоз). Зменшення ступеня впливу інфекційних чинників у поєднанні з поліпшенням обмінних процесів призводить до зменшення вугрової висипки.

Призначають аевіт при вугрової висипки по капсулі один-два рази на день протягом від двох тижнів до місяця.

Але ніколи не варто забувати про те, що аевіт повинен призначати лікар.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.