Аевіт для шкіри — надає найбільш сприятливий дію

загрузка...

Аевіт робить позитивний вплив на шкіру всього тіла. Відбувається це за рахунок дії вітамінів А і Е, що входять до його складу, а також за рахунок їх комплексного впливу: обидва вітаміну взаємно доповнюють і підсилюють дію один одного. Тому аевіт часто застосовується в косметології.

Як діє аевіт на шкіру

Для стану шкіри важливі обидва вітаміну. Так, вітамін А покращує обмін білків і вуглеводів в клітинах шкіри. Білки — це будівельний матеріал, з якого будуються і оновлюються клітини, а вуглеводи — це необхідна для будь-яких біохімічних процесів енергія. Але і вітамін Е бере участь в обмінних процесах: він поліпшує жировий обмін в клітинах. Таким чином, під дією аевіта прискорюються всі види обміну речовин і клітини шкіри відновлюють свою молодість.

Цьому процесу також сприяє те, що вітамін Е покращує кровообіг в дрібних кровоносних судинах шкіри (капілярах — це покращує постачання клітин поживними речовинами і киснем) і зменшує проникність стінок капілярів (сприяє зняттю набряків).

Велике значення має антиоксидантну дію вітамінів, що входять до складу аевіта. І тут лідерські позиції, безумовно, належать вітаміну Е — це один з найсильніших природних антиоксидантів. Вітамін А підсилює цю дію вітаміну Е так само, як вітамін Е підсилює всі інші дії вітаміну А.

За яких проблемах зі шкірою призначається аевіт

Аевіт можна призначати при самих різних проблемах зі шкірою: поліпшення обміну речовин в клітинах піде на користь будь-якому захворюванню. Але особливо ефективний цей препарат при старіючої шкірі. Для омолодження шкіри всього тіла аевіт призначають у вигляді курсрв лікування. Його можна приймати всередину по капсулі один-три рази на день протягом від 10 до 40 днів (залежно від добової дозування). Можна також вводити аевіт внутрішньом’язово по 1 мл щодня протягом від двох тижнів до місяця.

Але в будь-якому випадку цей препарат повинен призначатися лікарем, який призначить і дозу, і тривалість курсу лікування.

Протипоказаннями для застосування аевіта всередину і внутрішньом’язово є:

 • підвищена чутливість до нього організму;
 • тиреотоксикоз — інтоксикація на тлі підвищеної функції щитовидної залози;
 • інфекційно-алергічні захворювання нирок (наприклад, гломерулонефрит);
 • серцево-судинна недостатність;
 • жовчнокам’яна хвороба і холецистит;
 • підвищений вміст вітамінів А і Е в організмі;
 • дитячий вік до 14 років.
 • З обережністю аевіт призначають при ішемічній хворобі серця (часті напади стенокардії, інфаркт міокарда), пієлонефритах, тромбофлебітах, вагітності (особливо у перші 12 тижнів) і годуванні дитини грудьми.

  Для зовнішнього застосування аевіта протипоказанням є тільки підвищена чутливість до нього організму.

  Як поліпшити загальний стан шкіри за допомогою місцевого застосування аевіта

  Старіння шкіри — це загальний процес, який зачіпає всю шкіру, тому в даному випадку аевіт і місцево краще застосовувати під наглядом лікаря, поєднуючи косметичні процедури з прийомом капсул всередину або внутрім’язовими ін’єкціями.

  Для поліпшення загального стану шкіри найбільше підійдуть обгортання з аевіт, які можна проводити, використовуючи різні косметичні засоби. Обгортання можна робити на окремі частини тіла і на все тіло.

  Перед обгортанням потрібно провести очищення шкіри (скраб) і масаж, але якщо обгортання проводиться в домашніх умовах, то достатньо одного чищення. З аевіт краще проводити не загальне обгортання, а процедури на окремих ділянках тіла. Ідеально підійде обгортання рук. Для цього як основу можна використовувати оливкову олію: у столову ложку масла потрібно додати вміст однієї ампули аевіта. Отриману суміш потрібно розмішати, нанести на ще злегка вологу після очищення шкіру рук до нижньої третини передпліччя і трохи втерти. Після цього руки помістити в поліетиленові пакети, загорнутий в окремі рушники і укутати ковдрою. Тривалість процедури — півгодини. Змивати не потрібно — масло повинне добре вбратися в шкіру, після чого вона стане ніжною, гладкою і свіжою. Процедури можна проводити двічі на тиждень протягом двох місяців.

  Такі ж обгортання можна проводити для шкіри стоп — вона стане м’якою, зникнуть тріщини на п’ятах.

  Аевіт можна також додавати в будь-який антицелюлітний крем — це сприятиме поліпшенню обміну речовин в клітинах шкіри, в тому числі покращиться жировий обмін, що призведе до зменшення проявів целюліту. Безумовно, процедури доведеться робити довго — целюліт насилу піддається лікуванню, але при тривалому наполегливому застосуванні шкіра стає більш гладкою і рівною.

  Нарешті, аевіт можна додавати в крем для тіла та застосовувати його після душу. Число таких процедур повинно бути обмежене курсом лікування: підряд можна зробити не більше п’ятнадцяти процедур.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.