Аципол дітям: без ускладнень

Якими тільки захворюваннями не доводиться хворіти дітям! Найчастіше це інфекції, викликані бактеріями, вірусами, грибками і найпростішими. При цьому діти захворюють швидше і хворіють важче, ніж дорослі, так як мають недосконалий імунітет. Захворювання часто буває пов’язано і з годуванням дитини.

Дитина і інфекція

Ми оточені з усіх боків інфекцією: хвороботворними бактеріями, вірусами, грибами і найпростішими. І якщо дорослій людині більшість з них не страшно, тому що організм навчився з ними боротися, то дітям ще тільки належить розвинути свої здібності протистояти інфекції в повній мірі.

Народжується дитина стерильним і його відразу ж оточує безліч мікроорганізмів, здатних викликати інфекцію. Першими до зовнішнього середовища поступово адаптуються шкіра і слизові оболонки, які заселяються мікрофлорою — вона буде захищати ці поверхні від інфекції.

Довго відбувається заселення мікрофлорою шлунково-кишкового тракту. Спочатку дитина походить через дисбактеріоз і можливо навіть кишкові інфекції. Дітям, які перебувають на грудному вигодовуванні, допомагає грудне молоко, яке володіє дезинфікуючим властивостями і містить антитіла до інфекцій, які колись перенесла мати. Дитина на штучному вигодовуванні позбавлений цієї підтримки і інфекції то й справа вриваються в його життя, так, що часом ми навіть не встигаємо зрозуміти, як і коли це сталося. Спалахують інфекції і при неправильному вигодовуванні дитини до року.

Лікування різного роду інфекцій — це застосування антибактеріальних засобів, що призводить до знищення не тільки шкідливою, але і корисної мікрофлори, внаслідок чого виникає дисбактеріоз. Боротися з дисбактеріозом кишечника допомагають різні бактеріальні препарати. До трьох місяців це препарати, які містять біфідобактерії — організм маленької дитини до них швидше адаптується, а після трьох місяців можна приєднати і препарати, зроблені на основі лактобактерій, до яких відноситься аципол.

Як аципол бореться з дитячими інфекціями

Аципол складається з суміші живих лактобактерій і полсахаріда кефіру грибка, які надають на мікрофлору кишечника дитини виражене оздоровчий вплив. Вміст кишечника починає оздоровлюватися під впливом біологічно активних речовин, які виробляє аципол. В очищеному кишечнику активно розвивається корисна мікрофлора, яка поступово витісняє умовно-патогенну, що сприяє одужанню дитини. У нього проходять такі явища дисбактеріозу, як здуття живота і кишкові кольки, які турбували його в перші місяці життя,

Як відомо, в кишечнику людини розташована основна маса лімфоїдної тканини, яка виробляє імунні клітини. Очищений кишечник починає виробляти імунні клітини з подвоєною силою, що сприяє позбавленню від гнійно-септичних захворювань, якщо вони були, і попереджає розвиток нових інфекцій.

Клінічними дослідженнями було доведено, що аципол не викликає побічних ефектів. Дуже рідко можуть виникати індивідуальна непереносимість та алергічні реакції. Тому у аціпол практично немає протипоказань — тільки вік до трьох місяців і індивідуальна непереносимість.

Як давати аципол дітям

Аципол випускається в трьох лікарських формах: у капсулах, таблетках і флаконах. Зовсім маленьким дітям краще використовувати аципол у флаконах. Його готують безпосередньо перед тим, як давати дитині. У цьому випадку почати з огляду флакона: терміну придатності і дози препарату, зазначених на ньому, чи щільно він закритий і чи не змінився зовнішній вигляд і колір сухої речовини, яке в ньому знаходиться. Після цього відкривають флакон, доливають туди кип’яченої охолодженої води з розрахунку чайна ложка на одну дозу. Зазвичай у флаконах буває по п’ять доз аціпол, тому потрібно додати п’ять чайних ложок води і відставити на п’ять хвилин. Після цього дитині дають аципол і відразу ж прикладають до грудей.

Дитині, що знаходиться на грудному вигодовуванні, аципол (так само, як і будь-яку іншу рідину, для того, щоб не привчати його до соски — він може кинути груди) краще давати за допомогою чайної ложечки, а при штучному вигодовуванні це правило дотримувати не обов’язково і аципол можна дати через соску.

Дітям після трьох років аципол можна давати в будь-якій формі. У цьому випадку його дають за півгодини до їжі. Дозування для дітей будь-якого віку майже не змінюється: до року дитина може отримувати по п’яти доз три рази в день, після року — по п’ять доз — чотири рази на день. Тривалість курсу зазвичай від тижня до двох. Призначає аципол дітям лікар-педіатр, він же визначить разову дозу, кратність прийому та тривалість курсу.

Аципол — це препарат, який сьогодні активно застосовується в педіатрії, так як не дає практично ніяких ускладнень і швидко оздоровлює кишечник дитини.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.