9 років весілля, яке весілля?

Якщо минуло 9 років від дня весілля, і настала річниця, то таке весілля буде називатися фаянсової. Запам’ятайте, 9 років весілля — яке весілля. Її назва має два тлумачення. Перше полягає в тому, що через 9 років з дня весілля у відносинах настає криза і союз стає таким же крихким, як фаянс. Друге тлумачення свідчить, що символом такої дати є фаянсові чашки. Адже чай, яким ми наповнюємо їх, символізує з сімейні відносини, які стали через 9 років такими ж міцними і сильними. Також фаянс є одним із символів повсякденності і сталості. Справляти 9 років весілля найкраще з близькими та друзями. Цю річницю можна відзначити як новий щабель, яка свідчить про досягнення стабільності в житті обох подружжя.

Для фаянсової весілля існують і свої традиції. Наприклад, якщо подружжя в цей день розіб’ють старий посуд, то старі образи і сварки зникнуть самі собою. Цей ритуал допоможе оновити відносини і навіть зміцнити шлюб.

Які подарунки краще дарувати на 9 років весілля?

Подарунки, подаровані на фаянсовий весілля, дуже відрізняються в своїх мотивах. Так подарований чайний сервіс стане символом фортеці і стабільності відносин, а фаянсовий посуд або кришталь натякнуть на необхідність берегти свої почуття, які, як і ці тендітні вироби, досить легко розбити при необережному поводженні. Тим не менш, кращими подарунками подружжю на цю річницю вважаються вироби з кришталю та фаянсовий посуд.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.