8 років яке весілля?

Весілля — це справжній подарунок долі для двох людей, які бажають пов’язати один одного узами шлюбу. Сьогодні, мова піде про те, яка весілля на восьмому році сімейного життя. 8 років … Яке весілля відзначається в цей період, адже це вже серйозний термін?

8 років шлюбу пролетіли непомітно

Восьма річниця радісної події — це жерстяна весілля. В исконно русской традиції вважається, що восьмий рік життя сім’ї — це якесь оновлення і перехід відносин на новий рівень. Жесть вибирають як символу цієї дати, тому що цей метал блищить і виблискує.

В якості подарунків, як правило, виступають різні вироби з жерсті, блискучі речі. Символом поновлення домашнього вогнища може також бути і ремонт квартири або покупка нових предметів інтер’єру.

Як відомо, щороку має величезне значення для подружжя. 8 років шлюбу. Яке весілля може бути приємніше? Цей час прожите разом — показник міцної і стабільної сім’ї, чиє майбутнє знаходиться в руках її членів. Давнішні традиції зберігають таємний сенс шлюбу, тому необхідно пам’ятати про них, якщо ви мріє про довге і якісної сімейного життя з коханою людиною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.