6 років — яке весілля?

Весілля — це абсолютно особливий ритуал, який вимагає від усієї родини, а не тільки від молодят, багато сил і терпіння. Не дивно, що такий день запам’ятовується на довго. Адже спільне життя молодої пари тепер переходить в інше русло і багато в чому кардинально змінює звичний уклад і рутину. Необхідно зберігати пам’ять про день весілля і відзначати її річниці, яких дуже багато. Сьогодні поговоримо про те яке весілля 6 року. Отже:

6 років спільного життя — яке весілля?

Це весілля називає чавунної. Чавун міцний на вигляд, проте, вельми крихкий і схильний до корозії. У російській традиції прийнято проводити паралель саме з цим металом на 6 році життя сім’ї. Як правило, в якості подарунка можуть виступити різні чавунні вироби, наприклад, посуд, атрибути інтер’єру чи різного роду ковка.

У минулі часи на 6 річницю весілля жінки начищали всю чавунний посуд і виставляли її на показ поселенню. Це говорило про те, що в цьому будинку сімейне життя тече по руслу взаєморозуміння та підтримки, що так важливо в сімейному житті.

6 років! Яке весілля без чавуну в подарунок! Подружжя може дарувати один одному вироби з чавуну, яких, до речі, не дуже багато. Навряд чи такі подарунки можна називати романтичними, але зате слідування традиціям обов’язково зміцнить ваш сімейний дух і згуртує чоловіка і дружину. Не забувайте про те, що багато пар розпадаються саме через те, що мало уваги приділяють сімейним традиціям.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.