5 років яке весілля?

Дізнатися, яке весілля 5 роки з дня одруження не так складно. П’ятирічний термін спільного життя іменується ніяк інакше, як «Дерев’яне весілля». Адже, як відомо, дерево — це життя, воно дарує родючість і довголіття, а від його коренів виходить надійна опора, яку і зовсім важко зруйнувати. Сім’ю, яка прожила разом 5 років, можна порівняти з хорошим дерев’яним будинком, у якого вже є грунтовне споруда, але поки ще можуть загрожувати пожежі у вигляді сімейних сварок. Тепер ви знаєте, якщо пройшло 5 років, яке весілля буде святкуватися. Але не забувайте, що посадити дерево в цей день читає однією з найбільш сприятливих візьме для подружжя.

Хоч 5 років — це ще не 10, але вже і не 3, то дерев’яну весілля бажано відзначати грунтовно і організувати домашнє торжество. Зберіться разом з родичами та друзями, які були присутні на першому весіллі, і поділіться всіма важливими і приємними подіями для вас, що трапилися за 5 років з моменту вашого весілля.

5 років шлюбу, яке весілля і що прийнято дарувати?

На дерев’яну весілля прийнято дарувати подарунки, виготовлені з натурального дерева. Вони будуть радувати око, і наповнювати домашню атмосферу теплом і затишком. Більш доречними подарунками в таке свято вважаються дерев’яний посуд, рамки для фотографій, шахи, дерев’яні прикраси, шкатулки, предмети меблів, обробні дошки і всілякі сувеніри. Уникайте вибирати в якості подарунків такі дерев’яні предмети, як скалки, тростини, бейсбольні біти і т.п.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.