45 років весілля — яке весілля?

Настільки довгий термін подружжя означає, що ваша любов пройшла перевірку часом. 45 років шлюбу — яке весілля? Залишитися вірними один одному, зберігши пошану і турботу у шлюбі, — річ дорогоцінна. Цим і обумовлено наріччя 45 річниці весілля, яке носить назву небесно-блакитного дорогоцінного каменю сапфір.

45 років весілля — яке весілля святкується?

В цей день святкується сапфірове весілля. Здавна вважалося, що сапфір здатний усувати наслідки стресів, що немало важливо для подружжя, які пережили на той час вже безліч важких життєвих ситуацій. Також сапфір має низку цілющих властивостей, є носієм позитивної енергії і здатний приносити удачу в будь-яких справах.

Кого запрошують на 45 років весілля?

Гостями цієї знаменної події зазвичай стають діти, онуки, найближчі родичі подружньої пари. Також запрошуються свідки одруження, яким надається увагу не менше, ніж подружжю. Їх вітають з тим, що саме вони були свідками настільки важливої події. Якщо подружжя на той час ще мають місце роботи, доречно буде запросити на свято їхніх колег.

Що дарувати на сапфірове весілля?

Зазвичай, мають місце подарунки небесно-синього і блакитного кольору, відповідні кольоровій палітрі сапфіра. Це може бути комплект пастельного білизни, ваза, посуд, засоби декору або просто прикраси. Так як колір цього дорогоцінного каменю символізує воду, подарунки можна вибирати відповідні — рушники, набір банного приладдя, кімнатний фонтан або акваріум. Але в будь-якому випадку, не забувайте орієнтуватися на переваги ювілярів.

Гарною традицією став обмін подружжя новими обручками з сапфірами або заміна дорогоцінних каменів на старих кільцях. Цей прозорий камінь символізує збережену майже за півстоліття чистоту відносин.

День святкування 45-ти річної річниці весілля повинен залишитися в пам’яті надовго. Це свято знаменує силу і міцність укладеного шлюбу, вірність подружжя і безліч днів щасливого сімейного життя, яка, переступивши 45-ти річний рубіж, буде прагнути далі і далі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.