40 років яке весілля?

Рубіновий весіллям відзначають сорок років спільного життя, і хоча на сьогоднішній день ця дата не так поширена, якщо є кошти, відзначити її слід. Адже прожити сорок років в спільному шлюбі — це справжній талант, дарований в наш час небагатьом.

Символом рубіновою весілля — є рубін, який вже давно визнаний каменем вогню і вічно палаючого почуття любові. Ще одним важливим фактом є те, що камінь має колір крові. Цей колір символізує кровні узи між подружжям, прожили разом 40 років і стали один одному практично родичами.

Як святкувати 40 років весілля

Якщо подружжя прожило разом 40 років, яке весілля тоді без торжества. За правилами, на рубінову весілля запрошують тільки найближчих і дорогих для подружжя людей, як би підкреслюючи всю важливість цього заходу. Близькі родичі та друзі, діти, внуки і звичайно самі подружжя — ось найважливіші гості цього вечора.

Рубінове весілля — це показник не тільки сильної любові, але й розуміння, поваги і терпіння. І кращим способом підкреслити всі ці якості свята, є правильне оформлення урочистості, де кожна дрібниця в залі повинна нести смисловий підтекст. У приміщенні, де буде проходити ювілей, повинен обов’язково переважати червоний колір, але щоб домогтися більш «яскравого» ефекту його можна скомбінувати з золотим або бронзовим. Наприклад, червоного кольору можуть бути виділені тільки деякі деталі: штори, серветки, оббивка на сидіннях, скатертина, візерунки на келихах або тарілках. Відмінним стильовим рішенням було розвісити червоні повітряні кулі або поставити на стіл декілька букетів складаються з червоних троянд.

Ще одним важливим гостем на святковому столі, у зв’язку з традиціями, має стати справжнє червоне вино, і краще кілька пляшечок. Попиваючи яке гості будуть вітати щасливого подружжя, присвячуючи їм одне побажання за іншим.

Рубінове весілля — що подарувати

На знак любові та вдячності за спільно проведені роки подружжя повинні обмінятися символізують їхні почуття подарунками. На рубінову весілля прийнято дарувати прикраси з інкрустацією рубіна, тому найчастіше чоловік і дружина обмінюються обручками. Запрошені гості теж зобов’язуються подарувати щасливому подружжю вироби або прикраси з рубіном. Крім цього, на рубінову весілля можна піднести дорогі подарунки, включаючи побутову техніку, меблі та інші предмети декору. Але бажано, щоб подарунки були кольори рубіна, в крайньому випадку, червоного відтінку. У відповідь на настільки щедрі подарунки, подружжя в свою чергу не повинні скупитися на пригощання, після 40 років, яке весілля без святкового столу. За допомогою багатого частування чоловік і дружина підкреслять свою вдячність гостям, і тим самим виявлять надію на довге й багату майбутнє життя разом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.