4 роки яке весілля?

Весілля — саме запам’ятовується подія в житті будь-якої сім’ї. Кожна річниця цієї прекрасної дати також важлива для подружжя, як і саме свято. Це свято символізує новий етап сімейних відносин. У даній статті ми розповімо, як називається четверта річниця весілля.

Льняна або воскова — ось відповідь на питання: 4 роки яке весілля. Чотирирічна річниця — це перша з весільних річниць, яка носить матеріал, а не духовний характер. Льон здавна вважався ознакою достатку в родині. Крім цього, льон — дуже міцний матеріал і символізує зміцнілі сімейні відносини. Після чотирьох років спільного життя родина перестає вважатися молодий і прагне до накопичення багатства, поліпшення свого добробуту. Тому в подарунок на 4 роки весілля гості приносять лляні вироби: рушники, скатертини, постільна білизна і т.д. На честь свята можна надіти лляну одяг і згадати древній обряд на честь четвертої річниці — осипання подружжя насінням льону.

Друга назва чотирирічного весільного ювілею — воскова. Саме тому головним атрибутом святкування повинні стати свічки. Прикрасьте ними стіл, розставте красиві свічники в кімнаті — створіть атмосферу тепла і затишку. Оригінальні свічки стануть ідеальним подарунком на четверту річницю одруження. Тепер Ви точно знаєте яке весілля 4 років і які подарунки потрібно дарувати в честь цього ювілею.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.