3 роки — яке весілля?

Попереду ваше свято — річниця весілля з коханим чоловіком або дружиною! І хоча вже 3 роки пройшло, ви також дбайливо ставтеся один до одного, хочете в цей день порадувати кохану людину і привітати по-особливому.

Давайте подивимося на весільну річницю 3 роки — яке весілля буде в цьому році. Багато пар проводять торжество в стилі назви весілля, дарують один одному подарунки в залежності від того матеріалу, який безпосередньо пов’язаний з річницею.

Шкіряна весілля

Така назва пов’язана з тим, що пара переступила на новий етап відносин. Крихкість паперової весілля (2 роки) вже позаду. Чоловік і дружина подолали перші проблеми шлюбу, придбали певний досвід сімейних відносин. Вони стали терплячими, навчилися поступатися один одному, простіше кажучи стали більш гнучкими. А який матеріал, як не шкіра, найбільш передає це властивість! Інша версія назви трирічної річниці весілля полягає в тому, що до трьох років шлюбу подружжя вже так добре особливість відчувати один одного, образно кажучи самою шкірою.

Що подарувати на шкіряну весілля

Яке весілля 3 років обходиться без шкіряних виробів в подарунок! Що стосується подарунків подружжя один одному, то ви можете провести цей день разом, відправившись по магазинах:

  • придбати стильний дорогий шкіряний ремінь чоловікові, красиві шкіряні черевики;
  • дружині — туфлі або сумку;
  • а найкраще прямуйте в секс-шоп чи магазин нижньої білизни, придбайте шкіряний одяг та інші «штучки» для шлюбної ночі.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.