28 років яке весілля?

Є два різних підходи до датування річниць весіль. Традиційна відзначає тільки круглі дати, а сучасна — кожен новий рік спільного життя. Так, 28 років — яке весілля, згідно останньої датування, є нікелевої весіллям. У свою чергу, в традиційному підході немає такої дати, а нікелева весілля справляється на дванадцятий рік шлюбу.

Нікель — блискучий і міцний метал. Подружжя повинні бути постійно в такій же формі, як і він, а 28 років шлюбу напевно зміцнили їхні відносини. На нікелеву весілля судять про господарності подружжя по посуді, виготовленої із сплавів нікелю: чим товще шар накипу, гару і жиру на днище сковорідок, тим дружина краще виконує поставлені перед нею обов’язки господині.

Подружжя на нікелеву весілля дарують один одному що-небудь незвичайне, як правило, ювелірні прикраси. У свою чергу, нерідко подарунки гостей містять в собі трохи нікелю. Наприклад, це свічники, біжутерія, люстри, портсигари, металевий посуд та інші вироби. При виготовленні електротехніки, до речі, теж використовується нікель. Непоганим подарунком стане постільна білизна або розшита скатертину. У південних регіонах Росії, в Азії та на Кавказі на нікелеву весілля раніше підносили кинджал чи іншу зброю. На нікелеву весілля не прийнято дарувати крихкі речі з дерева чи паперу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.