26 років яке весілля?

Весільні річниці стали святкувати цілих 2 століття тому. В основному це було прийнято серед багатих людей, які мали час і кошти на ці урочистості. Але з часом ця традиція освоїлася усіма верствами суспільства і дійшла до наших днів. У святкуваннях весільних річниць з’являвся своєрідний фольклор і обряди. Деякі традиції і назви з’явилися ще в царській Росії, інші вже в 19 столітті. Зараз ці традиції дуже поширені і кожна пара знає, яка річниця очікує їх в наступному році. Подивимося, 26 років, яке весілля?

26 років — святкується нефритова весілля. Ця назва є символічною. Камінь нефрит надзвичайно міцний і міцний, ще він майже не піддається хімічним і механічним впливам. Нефрит символізує довговічність і надійність відносин між подружньою парою. А також камінь приносить удачу і має цілющі властивості.

Що прийнято дарувати коханим у річницю нефритової весілля?

В цю дату слід дарувати прикраси або сувеніри з символічним каменем, нефритом. Можливо обмін між улюбленими медальйона з нефритом, а якщо в них буде фото коханого (ой), такий подарунок буде неповторним і незабутнім.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.