25 років яке весілля?

У нашому мінливому, все більш матеріалістично орієнтованому світі довговічні людські відносини, засновані на взаємній повазі, любові і турботі досить рідкісні, і тому дорогоцінні.

Якщо ви, ваші батьки або друзі щасливо прожили разом 25 років, яке весілля вас чекає? Це — срібне весілля, і в багатьох країнах дана річниця відзначається пишно і широко, вказуючи на значимість прожитого часу для подружжя. За чверть століття подружжя встигають поріднитися, і чистота, міцність і непорушність їхнього союзу стають прикладом для оточуючих.

Срібло — благородний метал, міцний і надійний, який є одночасно символом чистоти і щирості. 25-річний ювілей — не перший, символом якого є метал (срібною передують чавунна, нікелева, жерстяна весілля), але саме на цьому етапі до символіки міцності додається символ благородства, гідності і краси.

Після прожитого разом 25 роки, яке весілля крім срібної, могла б відобразити всю пишноту даного союзу? За традицією, цього дня чоловік і дружина обмінюються срібними обручками, покликаними і надалі оберігати їх сімейне щастя.

За сервірованим сріблом святковим столом збираються друзі, діти і внуки ювілярів, звучать вітальні промови на честь святкуючих, згадуються щасливі моменти сімейного життя. В цей день діти та онуки дарують батькам срібло, таким чином виявляючи свою повагу до їх союзу, вдячність за подароване щастя і готовність надалі підтримувати ювілярів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.