22 роки яке весілля?

Традиції та звичаї, пов’язані зі святкуванням річниць весілля, різняться від культури до культури. Наприклад, що прожили разом 22 роки, яке весілля чекає?

У східній традиції передбачається сімейне — наодинці — святкування 22 років весілля, яке весілля, проте, наголошується у нас, прихильників західних звичаїв? Це мідна, або бронзова весілля, яке святкується в колі друзів, рідних і близьких.

Символом дати є бронза — метал міцний, але податливий. Подібні властивості характерні і шлюбу, котрий тривав стільки років: за цей час подружжя навчилися знаходити спільну мову, бути терплячими і поступатися в деяких моментах.

Разом з тим, мідь — метал благородний, не дарма медалі з цього сплаву вручаються лауреатам змагань, і з нього ж роблять красиві ювелірні вироби. Відносини подружжя на цьому етапі також прекрасні і цінні.

Як можна припустити з назви, дарувати в цей день прийнято вироби з бронзи — статуетки, посуд, прикраси, предмети декору, від дрібниць до антикваріату — головне, щоб подарунки були від душі і з любов’ю.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.