21 рік яке весілля?

Як то кажуть, з місця — в кар’єр. 21 рік — яке весілля? Опалова. Саме опалової називають 21 річницю вашого спільного життя.

Опал — камінь мізантропів (людиноненависників). І як не дивно, його все одно прийнято дарувати в цей день. Дивно тому, що складно поєднати ці річ — ненависть до людей і щасливі 21 років весілля. Яке весілля без подарунка? Погана, ясна річ.

Слід знати, що ще опал символізує вірність, це якийсь знак гарантії. Вважається, що носіння опалів розвиває інтуїцію і благотворно позначається на нервовій системі.

Вибираємо подарунок на 21 річницю весілля

Ніяких банальностей не хотілося б, але … час іде, і 21 рік разом — тому ознака. У цьому навченого віці ви вже по-іншому поставитеся до романтичної вечері. Сходити в ресторан або провести час тільки вдвох, відгородившись хоч на вечір від усього світу, посидівши в обнімку перед телевізором з попкорном і колою — вибирати вам.

Романтика — це добре, але як же бути з практичністю? Якщо ваш подарунок буде використовуватися другою половинкою, то мимоволі він / вона буде пам’ятати про те, як ви чудово провели цей день.

Жене можна подарувати щось на зразок шоколадного фонтану — радувати око він буде довго. Чоловікові ж пораджу щось простіше, по-чоловічому. Наприклад, ді-ві-ді плеєр в автомобіль — чоловік оцінить такий крок дуже високо.

Ось ми і дізналися, яке весілля 21 рік. Щастя Вам і до нових зустрічей!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.