20 років яке весілля?

Весільні ювілеї. Що може бути більш значимо для кожної родини! Кожен з таких свят символізує щось особливе і дає подружжю можливість у черговий раз переконатися в правильності вибору супутника життя. Сім’я зустрічає свій 20-річний весільний ювілей може по праву вважатися справжньою, міцної осередком суспільства.

20 років яке весілля? 20 років подружнього життя називають порцелянової весіллям. Відмінні риси порцеляни — краса, витонченість, легкість і крихкість — як не можна краще описують сімейне щастя. Будучи настільки красивим, і воно може розбитися, тому його потрібно берегти з особливою ніжністю. Подружжя повинні радіти настільки тривалого союзу, але й не забувати піклуватися і любити один одного.

Природно, головним атрибутом 20-річного ювілею весілля повинен стати фарфор. Поставте фарфоровий посуд на стіл. Краще, щоб посуд був нова. А оскільки фарфор — винахід Сходу, то можна і порадувати гостей і сім’ю якимось вишуканим східним блюдом.

В якості подарунка на порцелянову весілля підійде абсолютно будь-який виріб з порцеляни. Подружжя також можуть порадувати один одного порцелянової домашнім начинням: чайні сервізи, кавові чашки, тарілочки і т.д. Безсумнівно, дружина дуже зрадіє навіть і красивою порцелянової лялечці.

Тепер ви знаєте, яке весілля 20 року, і чим порадувати знайомих, якщо у них не за горами 20-річний ювілей весілля.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.