16 років весілля — яке весілля?

Весілля — найщасливіший день у кожній родині. Навіть через багато років молодятам знову хочеться відчути себе найкрасивішими, самими закоханими і найщасливішими людьми на землі. Напевно саме тому так популярні свята весільних річниць. Як відомо, кожна річниця весілля має свою назву і традиції. І про кожну з них можна знайти море інформації в Інтернеті. Але не про 16 річницю шлюбу. Я задалася питанням, 16 років весілля яке весілля?

16 років весілля

Насправді так повелося, що цю річницю весілля в Росії не відзначають. Як втім і 17, 18 і 19 річниці. Тому традиційного назви 16 річниці весілля немає. Однак у Німеччині та Голландії 16-річчя з дня весілля прийнято дарувати на це свято топази, тому там таке весілля вважається топазових.

Якщо ви хочете красиво відзначити 16 річницю весілля, ніхто не заважає вам використовувати традиції інших країн і оголосити це свято топазових весіллям. Чоловік і дружина можуть подарувати в цей день один одному прикраси та сувеніри з топазами.

Якщо вас запросили на річницю чиєїсь весілля, безумовно, не можна прийти без подарунка. На 16 річницю весілля можна подарувати подружжю традиційні, корисні в господарстві подарунки: столовий сервіз, постільна білизна, щось для спільних захоплень подружжя.

Найкраще запитати про бажаний подарунок у самих винуватців торжества. Тоді подарунок буде не просто корисним, але ще і шалено приємним.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.