15 років весілля яке весілля?

Час з улюбленими летить швидко. Ось уже й 15 років весілля! Яке весілля без гостей?! Вас запросили на п’ятнадцяту річницю весілля, що робити?

Насамперед потрібно знати, в 15 років яке весілля відзначається. 15 річниця весілля — це «Кришталева весілля» (іноді скляна). Символом 15 річниці є кришталь і скло. Називається вона так, символізуючи міцність відносин, загартованих як скло, і їх прозорість, подібну прозорості кришталю. Традиційно, весь посуд на торжестві повинна бути з прозорого скла, а краще — з кришталю. Тости та поздоровлення зачитуються при піднятих кришталевих фужерах.

На річницю 15 років весілля привітання засновані на значному часу спільного життя, зміцнила відносини подружжя і зробила їх чистими і прозорими, як кришталь. У побажаннях йдеться про те, що відносини подружжя, любов в домі потрібно берегти: кришталь хоч і міцний, але все-таки б’ється.

Подарунками на кришталеву весілля традиційно є предмети з кришталю, або зі скла. Найчастіше — це посуд: різноманітні фужери, келихи, салатниці, розетки та інші елементи кухонного оздоблення. Але ви можете проявити винахідливість і замовити оригінальний кришталевий сувенір, виконаний, який буде символізувати чистоту і міцність любові ваших друзів.

Не скрізь символом 15 річниці весілля є кришталь. Так, наприклад, у Німеччині на питання, яке весілля через 15 років буде отмечатся, вам дадуть відповідь «Фіолетова», і символом її буде фіалка, або взагалі «тряпічная» — залежить від регіону.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.