14 років весілля — яке весілля?

Напевно, всі знають як називається перша річниця весілля, десята, п’ятдесяти. А 14 років весілля яке весілля? І що прийнято дарувати в такий день винуватцям торжества?

14 років весілля — агатова весілля

У першу чергу слід відзначити, що якщо подружжя прожило разом 14 років, то, швидше за все, вони знають один одного як облуплені. Але в той же час кожен день продовжують знаходити в собі щось нове, дивовижне і цікаве. Тому назва 14 річниці весілля дуже символічно — агатова весілля.

В мудрому малюнку агата можна побачити дивовижні картини, але для цього його потрібно повертати в руках в різні боки. Так і подружжя, вивчають один одного з різних сторін, щоб, врешті-решт, насолодитися чудовими картинами. Камені агата завжди різні, забарвлення кожного з них унікальна. Чоловік з дружиною також не схожі один на одного.

Природно подарунки на агатове весілля повинні бути пов’язані з каменем-талісманом. Для дружини хорошим подарунком будуть агатовий перстень або сережки. Для чоловіка — агатова шпилька для краватки або запонки. Втім, ніщо не заважає вам дарувати цього дня подарунки з інших напівкоштовних каменів. Гості можуть подарувати вазу або чашу, природно, прикрашену агатами, шкатулку або скринька для зберігання коштовностей.

Не варто дарувати молодим у день весілля ножі, ложки та виделки, голки, дзеркала. Деякі вважають, що дарувати настінні або наручний годинник — до швидкого розставання закоханих, тому, такий подарунок так само краще виключити зі списку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.