13 років весілля яке весілля?

Весілля — дуже важлива подія в житті двох людей зв’язують себе узами шлюбу. Проходять роки, проведені нерозлучно разом і ось настає нова річниця — ви разом вже 13 років. 13 років весілля, яке весілля відзначається на цій даті, що дарують на річницю.

13 років весілля яке весілля?

Ви у шлюбі ось уже довгих щасливих 13 років, а це значить, дана річниця для вас стане — мереживний (вовняної) або конвалієва. Цифра 13 викликає недовіру і наводить містицизм всім своїм значенням. Не варто вірити всім цим забобонам адже ми самі варто свої долі.

Традиції:

 • На 13 річницю весілля подружжя повинні були посадити біля будинку берізку і обв’язати її мереживним паском. В майбутньому деревце буде рости, і оберігати сімейний будинок, зберігаючи сприятливу ауру;
 • По одному з існуючих звичаїв у день річниці 13 річчя спільного життя подружжя повинні були внести в будинок предмети побуту із дуба та осики;
 • За повір’ями осика і дуб відганяють від будинку нечисту силу, пов’язану з числом 13.
 • В якості подарунка прийнято обдаровувати подружжя квітами конвалій і ніжними повітряними мереживами. Чоловік, в свою чергу, моє може піднести дружині красиве мереживну білизну, або ж пухової хусточку, букетик ніжних і трепетних конвалій.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.