12 років весілля — яке весілля?

Як відомо, майже кожна річниця весілля має свою назву, свої традиції та особливості. А 12 років весілля яке весілля? Почнемо з того, що називається така річниця «Нікелевої весіллям».

Яке весілля 12 років шлюбу?

Отже, після 12 років спільного життя відзначається «нікелева весілля». Назва як би натякає, що чоловік і дружина повинні не забувати про необхідність підтримувати у відносинах блиск. Нікель міцний, як і любов подружжя, які разом прожили достатньо довгий час, ніякі негаразди їх союз не змогли зруйнувати.

До 12 років шлюбу, чоловік і дружина вже повинні були обзавестися в домашньому побуті предметами з нікелю і його сплавів. Це могли бути каструлі або столові прилади. Нікелеву посуд господиня з 12-річним стажем повинна підтримувати в ідеальному стані. Саме тому з давніх часів по виду нікелевої посуду було прийнято судити про відносини подружжя. Посуд начищене до блиску? Значить, дружина з чоловіком ставляться до своїх обов’язків по дому з усією відповідальністю. Крім цього, за блиском посуду можна було зрозуміти, чи всі добре в сімейному житті.

Піднесіть подружжю як подарунок на нікелеву весілля небудь з нікелю або його сплаву. Це може бути якась побутова техніка: телевізор, музичний центр, мікрохвильова піч. Господиня будинку зрадіє і прикрасам з нікелю, або посуді, зробленої з цього матеріалу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.