11 років весілля яке весілля?

У вас 11 років весілля, яке весілля святкується в цей період? Через 11 років від дня весілля річниця називається «сталевий весіллям». Ця річниця отримала таку назву, оскільки вважається, що почуття вже достатньо міцні і подібні стали.

На це свято потрібно обов’язково запросити своїх дітей. Також обов’язково повинні бути друзі. Переважно це свято для них. Дуже добре, якщо буде пара, яка старше вас на один рік. Обов’язки тамади повинен виконувати один із друзів, на цю дату не прийнято запрошувати платного тамаду.

В цей рік оновлюється інтер’єр і меблі в будинку. Улюблені дарують один одному букети з одинадцяти квітів. Добре, якщо букет простоїть всі одинадцять днів, тому квіти потрібно вибирати відповідні. Ще по букету визначають, хто раніше постаріти або піде з життя. Але зів’ялий раніше букет не викидають, а залишають на знак того, що навіть якщо один з партнерів постаріти, то другий все одно буде його любити.

Саме на одинадцятий рік життя над дверима вішається сталева підкова. Робиться це в такий спосіб: вранці, коли сходить сонце, подружжя виходять на вулицю, тримаючи підкову разом. Цим дійством вони наповнюють підкову сонячним світлом і теплом. Після чоловік прибиває підкову, а дружина подає йому гвоздики. Коли підкова прибита, подружжя заходять в оновлений «сонячний» будинок і цілуються. Насправді, це не єдині обряди на цю річницю, але вони самі прості і важливі.

Тепер ви знаєте, як святкувати цю красиву дату, число якої складається з двох одиниць, двох особистостей, що вступили в союз. Бажаємо приємного свята і міцною як сталь родини!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.