1 рік весілля, яке весілля?

Пройшов один рік після самого головного моменту в житті жінки — весілля. 1 рік весілля, яке весілля наступила? Цей день іменується ситцевій весіллям. Друга назва — марлева весілля. Ця дата називається так, тому що вважається, відносини після року заміжжя такі ж неміцні як ситець або марля. Також назву пов’язують з тією обставиною, що відносини вже стали буденними, з’явилася якась «ситцева простота». Є й ще одне тлумачення. Можливо, що така назва весілля означає «строкатість», складність першого року життя. Нібито, назва могла походити від санскритського слова «сітрас», якраз означає «строкатий». Вибрати можна ту легенду, яка більше припадає до душі.

На річницю гості дарують речі з ситцю. Такі ж подарунки молоді можуть дарувати один одному. Існує і спеціальний обряд, який проводиться для молодят. Вони дарують один одному ситцеві хусточки з зав’язаними на них вузликами. Вимовляються певні слова. Після цього хусточки ховаються в затишні місця і зберігаються там до тих пір, поки живий їхній власник. Клятва, вимовна при проведенні обряду, містить обіцянку бути вірними один одному до смерті одного з партнерів.

Святковий день відзначається запрошенням гостей, які брали участь у весіллі, батьків і свідків. Вони вимовляють тости, бажають, щоб подружжя прожили ще не один рік разом.

Ми розповіли вам про те, як святкувати рік спільного подружнього життя. Святкуйте, і нехай ваша сім’я буде міцною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.