Якою має бути ідеальна дівчина?

загрузка...

Поговоримо трохи про відносини між чоловіками і жінками, а саме про гендерні відносини. Ряд статей нашого сайту присвячені цій проблемі. В деяких статтях піднімаються серйозні питання, в деяких зачіпаються практичні аспекти цих непростих відносин. Давайте поговоримо про спосіб дівчата в умах чоловіків і про тих стереотипах, які пов’язані з цим образом. Отже:

Якою має бути ідеальна дівчина?

Відразу хочеться відзначити утопічність питання. Ідеальний стан — це стан, який застигло у часі і просторі. З упевненістю можна сказати, що ідеального в нашій всесвіту немає нічого. Це стосується і чоловіків з жінками. Пам’ятаючи про це, ви можете спростити своє розуміння ідеальності і полегшити тим самим своє життя.

Але ми живемо в світі, який працює за законами стереотипів. Існує величезна кількість установок чоловіків про ідеальну жінку. Не варто думати, що чоловіки не мріють про таку жінку поруч з ним. Здавна, існує стереотип такого фізіологічного плану. На підсвідомому рівні чоловіків приваблюють жінки, які мають фігурою. Причому розмір фігури не має визначального значення. Провідна роль визначаться формами. Жінка повинна бути широка в грудях, вузька в талії і широка в стегнах. Дотримання цих пропорцій дає чоловікові інстинктивну інформацію про те, що жінка здатна виносити його плід, тобто дитини (широкі стегна), і вона здатна вигодувати його (широка в грудях). Відповідно, один з елементів ідеального образу жінки — це наявність правильних форм фігури. Ось, якою повинна бути ідеальна дівчина.

Ну і ще один механізм, який робить дівчину ідеальною в очах чоловіка. Існують припущення, що чоловік шукає в своїй дівчині риси, які характерні його матері. Це пов’язано з турботою матері в період раннього дитинства. Цей механізм унікальний у кожної людини і притаманний як жінкам, так і чоловікам.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: